1451122580798_8c57ed0d-4f5a-4020-9ff7-212c1bc711da.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دبیر شورای صنفی خوابگاه‌های دانشگاه تهران با اشاره به برگزاری جلسه دو ساعته دانشجویان و مسئولین این دانشگاه، با اشاره به نتایج این جلسه که به منظور بیان مطالبات صنفی دانشجویان تشکیل شده بود، از برگزاری مجدد این جلسه خبر داد.

مجتبی رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تجمع دانشجویان دانشگاه تهران در تاریخ ۱۶ آذر که روبروی کتابخانه مرکزی این دانشگاه صورت گرفته بود، اظهار کرد: در تاریخ ۱۶ آذر تجمعی صورت گرفت که دانشجویان با محوریت دانشجویان خوابگاهی، مطالبات صنفی خود را اعلام کردند. در پی این تجمع مقرر شد با هماهنگی شورای صنفی جلسه‌ای بین دانشجویان دانشگاه تهران، هیات رییسه و رییس این دانشگاه برگزار شود.

وی با بیان اینکه جلسه دوساعته ای در روز چهارشنبه هفته گذشته برگزار شد، گفت: یک ساعت این جلسه برای بیان مطالبات و اعتراضات دانشجویان و یک ساعت هم برای پاسخگویی مسئولین دانشگاه اختصاص داده شد. در یک ساعتی که به دانشجویان اختصاص داشت دانشجویان مشکلات خود در مورد اینترنت، تغذیه، دانشجویان سنواتی، تاسیسات امنیتی در کوی، ساعت ورود و خروج ساکنین دختر، مباحث فرهنگی و … را مطرح کردند.

دبیر شورای صنفی خوابگاه‌های دانشگاه تهران در مورد پاسخگویی رییس دانشگاه، گفت: علی رغم اینکه فرصت یک ساعته برای پاسخگویی به همه سئوالات توسط رییس دانشگاه کافی نبود اما نتایج این جلسه که برای اولین بار بدون هیچ درگیری و نزاعی برگزار شد بسیار مثبت بود.

رضازاده در مورد نتایج جلسه مذکور اظهار کرد: رییس دانشگاه در این جلسه بر بهبود وضعیت اینترنت کوی تاکید کرد و مقرر شد شورای صنفی مرکزی تشکیل شود، همچنین بدهی دانشجویان سنواتی بررسی شود و جلسه‌ای مشابه مجددا در آینده نزدیک برای بررسی نتایج این جلسه برگزار شود.