نمایشگاه ملی دستاورد های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – پیشوا – مدیرکل توسعه و پشتیبانی شبکه های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: راه اندازی ۱۱ هزار آزمایشگاه و کارگاه مجهز ظرفیت خوبی را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا ایران بخش صبح شنبه در همایش تجلیل از پژوهشگران برتر که با حضور اساتید دانشگاه و پژوهشگران و محققان در دانشگاه آزاد اسلامی ورامین-پیشوا برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی به موضوع پژوهش توجه دارد و راه اندازی ۱۱ هزار آزمایشگاه و کارگاه مجهز ظرفیت خوبی را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.

وی افزود: تمام تلاش ما بر این است که فعالیت های تحقیقاتی را به صورت کاربردی در جامعه عملیاتی کنیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین- پیشوا نیز در این مراسم اظهار داشت: سعی این واحد دانشگاهی آن است که فعالیت های تحقیقاتی را به سوی بومی گزینی سوق دهد.

حسینعلی شیبانی افزود: باید نیازهای منطقه مورد شناسایی قرار گرفته و بر اساس نیازها و ضرورت ها، حمایت های لازم از فعالیت های محققان و پژوهشگران انجام شود.

وی در خاتمه ارتباط موثر پژوهشگران با دانشگاه را بسیار مهم ارزیابی کرد و ادامه داد: اگر ارتباط موثر و منطقی بین پژوهشگران و محیط دانشگاه برقرار شود، بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.