سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور از اعطای گرنت پژوهشگران و فناوران کشور با رقم ۲۰ میلیون تومان خبر داد.

نصرت اله ضرغام رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران به پژوهشگران برتری که در عرصهٔ پژوهش انتخاب و به ما معرفی می‌شوند به ۱۵ نفر از آن‌ها گرنت پژوهشی ارائه خواهد داد.
وی در ادامه تاکید کرد: رقم این گرنت پژوهشی ۲۰ میلیون تومان است که در اختیار پژوهشگران و فناوران قرار می‌گیرد تا کار پژوهشی انجام بدهند.
ضرغام در خصوص تقویت بانک داوران تصریح کرد: تلاشمان این است که با اطلاع رسانی بیشتر و بهتر پژوهشگران و فناوران کشور از فعالیت‌ها، حمایت‌ها و نحوه و میزان حمایت‌های صندوق مطلع کنیم و این افراد در سامانه مورد نظر ثبت نام کنند.
رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران خاطر نشان کرد: از دانشگاه‌ها نیز خواسته می‌شود تا اسامی کل اساتید به همراه رشته و گرایش‌های آن‌ها را برای ما ارسال کنند تا بر اساس آن بانک داوران خود را افزایش بدهیم.
ضرغام عنوان کرد: اگر قرار است پروژه‌ای سفارش بدهیم، در چهارچوب نیاز‌ها و اولویت‌های تحقیقاتی کشور و یک‌شناختی از ظرفیت‌های علمی کشور که باید از این پروژه‌ها داشته باشیم خواهد بود.