1446565719911_amin khosroshahi1-9.jpg

سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) –  در جلسه ۲۸۸ شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی مقرر شد آئین‌نامه برگزاری اردوهای دانشجویی بازنگری شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، در این جلسه که به ادامه بررسی”دستورالعمل اجرایی برنامه‌های موسیقایی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی” اختصاص داشت، بخش‌هایی از این سند، که بر اساس پیشنهادهای ارائه شده در جلسه گذشته، مورد بازنگری قرار گرفته بود؛ توسط رییس کمیته فرهنگی تربیتی به استحضار اعضاء رسید.

در ادامه جلسه، اعضاء ضمن تاکید بر ضابطه‌مند بودن برخورد با تخلفات احتمالی در زمینه فعالیت‌های موسیقایی در دانشگاه‌ها، توجه به جنبه‌های اثباتی و روشن شدن مصادیق فعایت‌های مجاز در این زمینه را خواستار شدند.

اعضای شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی همچنین مقرر کردند “آموزش موسیقی” با رعایت جوانب قانونی، صرفاً در رشته‌هایی که در سرفصل درسی ایشان می‌باشد انجام پذیرد.

همچنین تصمیم گرفته شد تا در زمینه دعوت از گروه‌های موسیقی، اولویت با دعوت از گروه‌های موسیقی داخل دستگاه باشد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در پایان این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمدیان گفت: در جلسه‌ای با حضور وزرای علوم و بهداشت و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مقرر شد؛ تا آئین‌نامه برگزاری اردوهای دانشجویی به منظور رفع برخی از خلأها و کاستی‌ها مورد بازنگری قرار گیرد.