سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) – همایش وحدت حوزه و دانشگاه توسط دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم فردا ۲۴ آذرماه برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ این همایش با هدف جمع بندی سلسله نشست های دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در زمینه حوزه و دانشگاه روز سه شنبه ۲۴ آذرماه در وزارت علوم برگزار می شود.
دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از شهریور ماه سال جاری سلسله نشست های علمی و تخصصی وحدت حوزه و دانشگاه را با حضور اساتید حوزوی و دانشگاهی در زمینه های مفهوم شناسی تعامل حوزه ودانشگاه، تبارشناسی تعامل حوزه و دانشگاه، نسبت شناسی حوزه و دانشگاه و رسالت وزارت علوم در این راستا، برگزار کرده است.
حجت الاسلام یونسی دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، حجت الاسلام احمدی رئیس سازمان سمت، حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران، حجت الاسلام فیرحی عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه تهران در سلسله نشست های حوزه و دانشگاه حضور داشته‌اند.