سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام اسامی ۱۸ هزار نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۴ خبر داد.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: فهرست اسامی ۱۸ هزار نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی مرحله پذیرش بدون آزمون دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی سال ۹۴ بعدازظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ آذرماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
وی افزود: کلیه داوطلبان که در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی قرار دارند ضرورت دارد با توجه به مندرجات و اطلاعیه‌های اعلام شده ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسات آموزش عالی ذیربط و کسب اطلاع از برنامه‌های زمانی برای ثبت‌نام به نشانی مشخص شده مراجعه کنند.
توکلی در پایان گفت: بدیهی است در صورتی که مؤسسه‌ای در پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی خود برنامه‌ زمانی مشخص برای ثبت‌نام اعلام نکرده باشد پذیرفته‌شدگان در این دوره ضرورت دارد در یکی از روزهای یکشنبه ۲۹ آذرماه سال ۹۴ نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
اینجا