سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) – سومین همایش بین‌المللی پزشکی ورزشی در جمعی از اساتید و دبیران بین‌المللی کشورهای اروپایی و آمریکایی در دانشگاه آزاد اسلامی امروز برگزار شد.
به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، سومین همایش بین‌المللی پزشکی ورزشی با حضور اساتید و مدیران بین‌المللی کشورهای اروپایی و آمریکایی در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و در این همایش از ناگفته‌های ورزش و پزشکی در دنیای صنعت و تکنولوژی و ایده‌های جدید و نگرش‌های نو بازگو شد. 
 
دکتر علی طاهری دبیر کل اجرای کنگره در جمعی از خبرنگاران و اساتید و مدیران بین‌المللی کشورهای آمریکایی و اروپایی با اشاره به رقابت‌های بی‌تردید ورزش و مسابقات المپیکی چالش‌های بالاتری را به آزمون می‌گذارند وهمچون جشنواره‌های المپیادها و دانشجویی در کنار رقابت‌های بین‌المللی و دانشجویی ثبت و ضبط می‌کند. 
 
وی ادامه داد: نزدیک به دو دهه فعالیت در حوزه‌های صنفی و پزشکی آغاز به کار کرده است و در زمینه‌های ورزش حوزه‌ای قهرمانی و حرفه‌ای و در زمینه‌ی پزشکی ورزشی ثبت و ضبط هستند. در حال حاضر به حوزه‌‌های مختلف راه پیدا کردند وبخش‌های مهمی را به خود اختصاص دادند. 
 
طاهری تصریح کرد: انجمن پزشکی ایران ۱۲ سال پیش در حوزه پزشکی فعالیت کرده سابقه طولانی را ثبت و در این حوزه ورود پیدا کردند و بالاترین میزبانی را به خود اختصاص دادند. و این تلاش‌ها همه با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده است. 
 
دبیر کل برگزاری کنگره اظهار داشت:  با فعالیت‌های پس در پس دانشگاه آزاد توانستیم در یک رویداد بین‌المللی میزبان همگان باشیم و فعالیت‌های گسترده‌ای را داشته باشیم و مشکلات و مسائل مختلف را پشت سر بنهیم. 
 
وی خاطرنشان کرد: تمام مشکلات و مسائل تنها رکود اقتصاد نیست و در همه جا تزریق شده است. امیدوار هستیم بتوانیم از این دوره به راحتی خارج شویم و با برداشته شدن تحریم‌ها جز رتبه اول باشیم.