1440704070211_photo-24.jpg

سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون هماهنگی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از حضور و سخنرانی وزیر علوم در جلسه این مرکز در روز سه شنبه هفته جاری خبر داد.

دکتر زالی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به تاسیس مرکز الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت در سال ۹۱ به سفارش رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: این مرکز برای پیش بینی آینده نظام کشور و اینکه آینده کشور به چه سمت و سویی حرکت می‌کند تشکیل شده است.

وی ادامه داد:‌ در این مرکز از مجموع نظرات صاحب نظران که در دوره‌های مختلف مسئولیت‌های مختلف را بر عهده داشتند بهره گرفته می‌شود و این افراد در جلسه مرکز که به صورت گفت و گو برگزار می‌شود نظرات خود را در مورد اینکه آینده کشور باید به چه سمت و سویی حرکت کند بیان می‌کنند.

معاون هماهنگی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با تاکید بر اینکه یکی از مسائل مهم کشور مسئله علم بوده که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بر آن تاکید کرده‌اند، افزود: از آنجایی که وزارت علوم مسئولیت دانشگاه‌های کل کشور را بر عهده دارد و دکتر فرهادی تجارب ارزنده‌ای در این زمینه دارند از ایشان دعوت شده در این جمع حضور داشته باشند و نظرات خود را در مورد آینده علم و چالش‌های پیش رو مطرح کنند تا بتوانیم از نظرات ایشان کمک بگیریم.

دکتر زالی ادامه داد: در این جلسه که به صورت گفت و گو برگزار می‌شود، صاحب نظران نظرات خود را ارائه کرده و سئوالات خود را مطرح می‌کنند و وزیر علوم نیز پاسخگوی این سئوالات خواهد بود.