آیت الله حسینی بوشهری سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) – قم – مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: حوزه علمیه و مراکز پژوهشی آماده هر گونه همکاری با نیروی انتظامی در حوزه امنیت اجتماعی و اخلاقی است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر‏، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری غروب دوشنبه در دیدار فرمانده نیروی انتظامی وجمعی از مدیران ناجا که در دفتر مرکز مدیریت حوزه علمیه قم برگزار شد، خطاب به سردار اشتری اظهار داشت: شما در طول دوره مأموریت نشان داده‌اید که خدمتگذاری صادق برای جمهوری اسلامی هستید.

وی با اشاره به وظایف سنگین نیروی انتظامی، افزود: وظیفه حوزویان کمک به نیروی انتظامی برای حفظ و صیانت از نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه قم با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای ابعاد مختلفی است، افزود: مردم، مسئولان و مجموعه نظام اسلامی در بعد سیاسی در سراسر جهان شناخته شده‌اند و در مجامع بین المللی سخنرانی مسئولان در خصوص اهداف انقلاب سرآمد سخنرانی مسئولان سایر کشور‌ها است.

وی با بیان اینکه ایران در شرایط سخت تحریم اقدامات بسیار و اکتشافات بزرگی را انجام داد که موجب بهت و حیرت جهانیان شده است، گفت: ین پیشرفت‌ها نباید باعث غفلت از دشمن درونی شویم.

آیت الله حسینی بوشهری گفت: اقدامات در داخل کشور نباید به گونه‌ای باشد که دشمن با هجمه‌های فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی مشکلاتی را ایجاد کند.

نیروی انتظامی آسیب‌های اجتماعی را به مبلغان معرفی کند

وی اظهار کرد: نیروی انتظامی بافت جامعه را از نظر آسیب‌ها به خوبی می‌شناسد بنابراین می‌تواند آسیب‌های اجتماعی را به مبلغان و خطبا معرفی کند تا در سخنرانی‌های خود به مقابله با این آسیب‌ها توجه داشته باشند.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور عنوان کرد: پژوهشگران حوزه علمیه می‌توانند پس از دسته بندی آسیب‌های اجتماعی توسط نیروی انتظامی به مطالعه و پایش پرداخته و کمک شایانی به نیروی انتظامی و مردم در این زمینه داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه حوزه علمیه و مراکز حوزوی و پژوهشی آمادگی هر گونه همکاری در حوزه امنیت اجتماعی و اخلاقی را دارند، تصریح کرد: حوزه علمیه از نیروی انتظامی در مسائل مختلف از جمله حجاب و عفاف حمایت می‌کند.

آیت الله حسینی بوشهری بیان کرد: مردم با حضور پلیس در صحنه احساس آرامش می‌کنند زیرا نیروی انتظامی ضامن امنیت اجتماعی مردم است.