1450598707418_19324.png

سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون فرهنگی دانشگاه بجنورد گفت: جشنواره دانشگاه های پاک با هدف آشناسازی دانشجویان در خصوص سوء مصرف مواد مخدر و روان گردان برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان شمالی، هراتی در سومین جشنواره و نمایشگاه پاک که با رویکرد پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان ها در دانشگاه ها در دانشگاه بجنورد برگزار شد، افزود: وزارت علوم دو هدف تقویت روحیه نشاط و توانمندی دانشجویان، و همچنین جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی و زدودن عوامل آسیب زا را دنبال می کند.

وی ادامه داد: بر این اساس، تفاهم نامه ای با ستاد مبازره با مواد مخدر منعقد شد تا برنامه هایی به صورت دوره ای و منطقه ای برگزار شود که ماحصل آن، جشنواره پاک بوده است.

هراتی اظهار کرد: این نمایشگاه با حضور استان های گلستان، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و گلستان برگزار شد.

گفتنی است طی این جشنواره از نفرات برتر تقدیر شد که اسامی آن ها به شرح ذیل است:

در بخش مقاله هما صائمیان برگزیده اول شد و در بخش داستان نویسی مهشید علیزاده، فاطمه زمانی و سیده حمیده هاشمی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند

در بخش شعر نیز برهان طبسی و رویا عصارزاده به مقام های اولی و دومی دست یافتند

در بخش عکس سمانه فخرالدینی، اسماعیل پورمختار و مهلا ابراهیمی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند

در بخش پوستر مهلا ابراهیمی مقام اول، طاهره رضایی مقام دوم و عارفه هاتفی مقام سوم را به دست آوردند

در بخش کاریکاتور علیرضا ذبیحی، الهام اسحاقی، ریحانه ذوق علی و در بخش وبلاگ نویسی سعید ایزانلو، هادی ملازاده و مهدیه منصوریان به ترتیب به مقام های اول تا سوم نائل شدند

نادعلی عارفیان و محمد چشمی نیز در بخش فیلم کوتاه شایسته تقدیر شدند.

برچسب ها :