مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) –  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اول دی ماه در هشتمین گفتگوهای راهبردی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت سخنرانی می کند.

 به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، هشتمین جلسه از ‌گفتگوهای راهبردی در راستای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، ۱ دی ماه ۱۳۹۴ در محل مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار شده و دکتر محمد فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این جلسه سخنرانی می کند.

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تأسیس نظام جمهوری اسلامی، شخصیت­‌ها و نخبگان صدیق کشور، تجارب ارزشمندی را در فرآیند پیشبرد انقلاب و پیشرفت کشور و نیز رفع موانع و مشکلات فراملی، منطقه­‌ای و ملی کشور در نهادهای نظامی-امنیتی، قوای مجریه، مقننه و قضائیه و نهادهای مردمی و بخش خصوصی اسلامی کسب کرده‌اند.

انتقال این تجربیات و دانش مسئولان پرسابقه و تأثیرگذار در روند پیشرفت انقلاب اسلامی و نیز مؤثر در نظام‌سازی جمهوری اسلامی ایران می­‌تواند چراغ راهی برای حرکت­‌های آینده کشور تلقی شود.

برای بهره‌­گیری از این تجارب ارزشمند، برگزاری نشست­‌های راهبردی در دستور کار «مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» قرار گرفت تا بتواند با وقوف بر مسائل کلان و چالش‌­های عمده، از فرصت‌ها، بهتر در جهت بهره‌­گیری در جهت تدوین سند الگو استفاده کند.