سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) کارشناسی ارشد پیام نور : مدارک دانشگاه پیام نور قانونی و معتبر است. رییس دانشگاه پیام ‌نور با بیان اینکه دانشگاه پیام ‌نور بر اساس مصوبه شورا شکل گرفته است و نظام آن نیز بر اساس وزارت علوم است، گفت: بر این اساس تمامی مدارک دانشگاه قانونی و معتبر است.
دکتر حسن زیاری در خصوص اقدام برخی دستگاه‌های دولتی که در روند ثبت‌ نام‌ های استخدامی‌های خود، فارغ‌ التحصیلان دانشگاه پیام ‌نور را لحاظ نمی‌کنند، گفت: مدارک دانشگاه پیام ‌نور از لحاظ استخدامی و ادامه تحصیل همسان و همانند تمامی دانشگاه‌ های دولتی واجد ارزش و اعتبار است و دستگاه‌های دولتی موظفند برای آزمون استخدامی از تمامی داوطلبان دارای مدرک رسمی ثبت‌نام کنند و اقدام برخی سازمان‌ها و دستگاه‌ها در عدم استخدام فارغ‌ التحصیلان پیام ‌نور، کاملا غیرقانونی و خلاف است.
وی اضافه کرد: هر دستگاهی که به صورت علنی و رسمی از پذیرش فارغ‌ التحصیلان دارای مدارک دانشگاه‌ های پیام ‌نور خودداری کنند، با آنها پیگرد قانونی می‌شود و درواقع این دستگاه‌ها محکوم هستند.
وی با اشاره به نسبت‌ قبولی‌های داوطلبان پیام ‌نور نسبت به سایر داوطلبان دانشگاه‌ های دیگر در مقاطع بالاتر، گفت: نسبت خوب قبولی‌های این دانشگاه نشان می‌دهد که فارغ‌ التحصیلان این دانشگاه از کیفیت خوبی برخوردار هستند.
زیاری ادامه داد: اینکه برخی از دستگاه‌ها در آزمون‌های استخدامی خود از فارغ‌ التحصیلان دانشگاه پیام ‌نور ثبت‌نام ندارند، نشان از بی‌اطلاعی دستگاه‌ها از کیفیت فارغ‌ التحصیلان دانشگاه پیام ‌نور است.
رییس دانشگاه پیام نور همچنین با اشاره به حذف عنوان «فراگیر» از مدارک دانشگاه پیام نور، تصریح کرد: پذیرش دانشجو در دوره‌های فراگیر دیگر براساس حد نصاب نیست، بلکه براساس ظرفیت دانشجو پذیرش می‌شود و هر داوطلبی که نمره بالاتری داشته باشد، به عنوان دانشجوی دانشگاه پیام ‌نور انتخاب و پذیرفته می‌شود.

کنکور ارشد آزاد و سراسری ۹۶ ادغام شد زمان ثبت نام و برگزاری آزمون

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

در خصوص دانشگاه پیام نور بیشتر بدانید: