سامانه اینترنتی «درخواست ریزنمرات فارغ‌التحصیلان» دانشگاه آزاد تا مهر راه‌اندازي مي‌شود
مدیر کل امور فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد از راه‌اندازی سامانه اینترنتی درخواست ریزنمرات فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی تا مهر ماه سال جاری خبر داد.
علیرضا صامت با اشاره به فرایند صدور ریزنمرات فارغ‌التحصیلان در واحدهای دانشگاه، اظهاركرد: در شرایط فعلی ریز نمرات پس از مراجعه حضوری فارغ‌التحصیل به واحد دانشگاهی، تایید مسوولان مربوطه و همچنین با صرف هزینه و زمان طولانی صادر می‌شود.
به منظور تسهیل در کار فارغ التحصیلان “سامانه اینترنتی درخواست ریزنمرات” طراحی شده است و با هزینه بسیار کم و طی ۲ تا ۳ روز، ریز نمرات آماده می‌شود.
مدیر کل امور فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نحوه دريافت ريز نمرات، گفت: فارغ التحصیلان با مراجعه به سایت سامانه اینترنتی درخواست ریز نمرات با پرداخت هزینه از طریق کارت‌های عضو شتاب و ثبت کامل مشخصات می‌توانند پس از گذشت 2 تا 3 روز ریزنمرات خود را از طریق پست دریافت کنند.
وي با بیان اینکه سال گذشته ۴۰ هزار ریزنمرات صادر شده است، تصریح کرد: پیش بینی می‌شود با راه‌اندازی سامانه اینترنتی ریزنمرات روزانه حداقل 200 درخواست داشته باشیم.
سامانه اینترنتی درخواست ریزنمرات ويژه فارغ‌التحصیلانی است که می خواهند مدارکشان ترجمه رسمی شود لذا سایر فارغ التحصیلان با مراجعه به واحد دانشگاهی مربوط بايد نسبت به دریافت ریزنمرات اقدام کنند.

کنکور ارشد آزاد و سراسری ۹۶ ادغام شد زمان ثبت نام و برگزاری آزمون