سایت آزمون دکتری ( PhdAzmoon.Net ) مصاحبه آزمون دکتری ۹۳ : سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:در چند روز اخیر ابهاماتی در خصوص سوالات کنکور دکتری حقوق سال ۹۲ که در اسفند ماه برگزار شد، برای برخی از نمایندگان به وجود آمده که با حضور دکتری خدایی رئیس سازمان سنجش در پاسخ به سوال نماینگان این ابهامات رفع گردید.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛عبدالوحید فیاضی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: برخی از نمایندگان مجلس به صحت سوالات کنکور “دکتری حقوق” سال ۹۲ شک و تردید داشتند که در کمیسیون آموزش و تحقیقات، این سوالات با حضور رئیس سازمان سنجش بررسی گردید.
وی گفت: برخی ادعا داشتند که این سوالات از شفافیت لازم برخوردار نیست و کلید سوالات این کنکور نیز با اصول قانونی اساسی مغایرت دارد اما با توضیحات دکتر خدایی و بررسی سوالات توسط نماینگان ابهامات رفع شد و مشخص شد این سوالات کاملا صحیح‌اند، ضمن اینکه توسط بر‌ترین حقوق‌دانان کشور نیز طراحی شده است.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

سوالات کنکور دکتری حقوق

رفع ابهام طراح ی سوالات کنکور دکتری حقوق در مجلس – سوالات کنکور دکتری حقوق از شفافیت لازم برخوردار نیست و کلید سوالات کنکور با اصول قانونی اساسی مغایرت دارد .