سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری علوم پزشکی ۹۳ :عضو هیت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: از دولت یازدهم انتظار داریم در تصمیم گیری‌های اساسی از دانشگاهیان، اساتید و نخبگان نظرخواهی کند.دکترعلی ربانی اظهارکرد: متاسفانه در گفت‌وگوهای انتخاباتی از وضعیت نابسامان بهداشت و درمان کشور و همچنین پزشکی و آموزش پزشکی صحبتی نشد در حالیکه هم اکنون چالش‌های بسیار زیادی در زمینه سلامت کشور، آموزش پزشکی و سرنوشت جامعه پزشکی وجود دارد. اساتد پزشک
وی با تاکید بر اینکه دولت و رییس جمهورمنتخب باید نگاه تازه‌ای به حوزه آموزش پزشکی داشته باشد، اظهارکرد: اگرچه بحث‌های مختصری وجود دارد، اما متاسفانه تاکنون برنامه جدی در این حوزه مطرح نشده است.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به مشغولیت بیشتر اساتید متبحر و با تجربه در بخش خصوصی، گفت: این افراد در واقع در بخش دولتی به صورت رایگان ارائه خدمت می کنند و انصاف نیست آنها را که با دلسوزی و عشق در حال فعالیت هستند از صحنه خدمت حذف کرد.
وی با بیان اینکه طرح ممنوعیت دو شغله بودن پزشکان در صورت عدم اجرای صحیح به صورت مستقیم به مردم آسیب می‌زند، گفت: از رییس جمهور منتخب انتظار می‌رود توجه بیشتری به نحوه اجرای این طرح داشته باشد و ان را از وضعیت بلاتکلیفی خارج کند.
رییس مرکز طبی کودکان بیمارستان امام خمینی با اشاره به اجرای طرح پزشک خانواده، اظهارکرد: این طرح از ابتدا به صورت شعاری و بدون مشورت با متخصصان و دانشگاهیان مطرح شد در حالی که با وضعیت فعلی قابل اجرا نیست و مسئولین هیچ نظرخواهی برای اجرای آن از دانشگاهیان و اساتید و متخصصین نکرد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون