معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام رشته های بدون آزمون کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی همچنان ادامه دارد.

ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

دکتر مجتبی علوی فاضل با اعلام این خبر افزود: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

علوی فاضل افزود: داوطلبان در نظر داشته باشند قبل از خرید کارت اعتباری به دفترچه راهنمای ثبت نام و یا جدول رشته/محلها مراجعه و پس از انتخاب رشته مورد نظر خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی تاکید کرد: داوطلبان در نظر داشته باشند که در سایت ثبت نام، جدول رشته/محلهایی که ظرفیتشان تکمیل شده نیز موجود است و داوطلبان نمی توانند آنها را برای این نیمسال تحصیلی (مهرماه) انتخاب کنند. لذا صرفاً انتخاب رشته در رشته/محلهایی صورت می گیرد که همچنان ظرفیت پذیرش آنها تکمیل نشده است.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: داوطلبان می توانند بعد از انجام ثبت نام اینترنتی، چند روز بعد با همراه داشتن رسید ثبت نام در سایت به واحدهای دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند.

ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون آزمون ( بدون کنکور ) ۹۴ | ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد | ثبت نام کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۴