صدور کارت بین المللی دانشجویی و اعضای هیات علمی برای زندگی ارزان تر دانشجوییسایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – کارت بین المللی دانشجویی : کارت های بین المللی دانشگاهی ISIC و ITIC برای دانشجویان و اساتید و تمام دانشگاه‌های سراسر کشور صادر می شود.

کارت بین المللی دانشجویی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، اداره کل امور فرهنگی دانشگاه تهران تنها نماینده انحصاری در کشور با پشتیبانی سازمان بین المللی یونسکو، کارت های بین المللی دانشگاهی ISIC و ITIC   را برای دانشجویان و اساتید و تمام دانشگاه‌های سراسر کشور صادر می کند.

  کارتدانشجویی بین المللی در سال ۱۹۵۳ بنیانگذاری شد و هم اکنون در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا به عنوان تنها مدرک بین المللی جامعه دانشگاهی شناخته می‌شود.

 این کارت از سال ۱۹۶۸ تحت حمایت سازمان یونسکو قرار گرفته و بسیاری از سازمان‌های بزرگ جهان از آن پشتیبانی می کنند و به دارندگان این کارت ارائه خدمات می کند.

با استفاده از این کارت اساتید و دانشجویان بیش از ۴۳۰۰۰ تخفیف در ۱۳۰ کشور دنیا برخوردار می شوند.

هدف از صدور این کارت، « زندگی ارزان تر دانشجویی » برای دانشجویان سراسر دنیاست.

در کشور ایران نیز دارندگان کارت می توانند از تخفیف در خرید از فروشگاه های اینترنتی، خرید بلیط سینما، خرید کتاب، استفاده از خدمات آموزشی، اقامت در هتل‌ها، خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی، استفاده از خدمات رستوران‌ها و… بهره مند شوند.

 اعتبار این کارت‌ها از اول سپتامبر هر سال میلادی به مدت ۱۶ ماه است که در صورت ارائه مدارک (عکس پرسنلی + گواهی اشتغال به تحصیل یا کپی کارت دانشجویی برای دانشجویان /عکس پرسنلی + کپی حکم کارگزینی و یا قرارداد یا نامه دعوت به تدریس برای اعضاء هیات علمی و اساتید حق التدریس) قابل صدور است.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر از لیست تخفیفات در ایران و سایر کشورها می توانند به آدرس www.isic.org قسمت Benefits مراجعه کرده و یا با شماره تلفن: ۶۶۴۸۱۶۱۲_ ۰۲۱(شنبه تا چهارشنبه از ۹ الی ۱۶) تماس حاصل کنند.