سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) پژوهانه دکتری :در مرحله هشتم طرح پژوهانه ، تنها به دانشجویانی که اطلاعات و مشخصات خود و پیشنهاده ( پروپزال ) رساله‌‌شان تا ۱۵ آبان ماه در پایگاه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران ثبت و تایید شده، پژوهانه پرداخت می شود.

مهلت ثبت نام پژوهانه دکتری

دانشجویان واجد شرایط دریافت پژوهانه باید اطلاعات خود و پیشنهاده ( پروپزال ) رساله‌شان را در پایگاه ثبت پایان‌نامه ها و رساله های تحصیلات تکمیلی کشور ثبت کرده و اطلاعات این دانشجویان تا ۱۵ آبان ماه سال جاری تایید شود.

شرایط دریافت پژوهانه دکتری

دانشجویان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی شیوه‌نامه اجرایی طرح پژوهانه ، مصوب بهمن ماه ۱۳۸۸، باید از تحصیل رایگان برخوردار بوده و ورودی نیمسال اول(مهر ماه) ۱۳۸۹ به بعد باشند و پیشنهاده ( پروپوزال ) رساله آنها در بازه زمانی اول مهر ۱۳۹۱ تا ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ دفاع و تصویب شده باشد.
دانشجویان دکتری پژوهش محور و رشته‌های تخصصی دامپزشکی در صورت داشتن شرایط لازم، با توجه به بخشنامه های مربوط به دانشجویان پژوهش محور و رشته‌های تخصصی دامپزشکی با هماهنگی کارشناس طرح پژوهانه وزارت، جداگانه ارسال می شود.
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات تاکید کرده که اطلاعات دانشجویانی که پس از تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۲ ثبت و تایید شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون