دانشگاه خوارزمیسایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – سرپرست دانشگاه خوارزمی از پذیرش دانشجو در دوره پسا دکتری و دکتری پژوهش محور در موسسه تحقیقاتی، تربیتی، روانشناختی و اجتماعی این دانشگاه خبر داد.

دکتری پژوهش محور در دانشگاه خوارزمی

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، محمدعلی سبحان‌اللهی صبح امروز، در مراسم امضای تفاهمنامه بین دانشگاه خوارزمی و ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، گفت: تمام فعالیت‌هایی که در دانشگاه خوارزمی صورت می‌گیرد، در راستای رفع نیازهای مردم است. طی دو سال گذشته تمام رشته‌های دانشگاه مجدد بازبینی شده و بر اساس نیازهای جامعه، رشته‌های جدید و میان رشته‌ای راه‌اندازی شده است.

وی به فعالیت‌های تحقیقاتی و ارتباط با دستگاه‌های اجرایی در دانشگاه خوارزمی اشاره کرد و گفت: فعالیت های مذکور در این د انشگاه تقویت شده است. تفاهمنامه‌های تحقیقاتی زیادی منعقد کرده‌ایم و یک گروهی را تشکیل داده‌ایم که یکی از وظایف آنها پیگیری اجرایی کردن این تفاهمنامه است و از تمام دانشکده‌ها خواسته‌ایم که آخرین فعالیت‌های خود را در راستای تفاهمنامه‌هایی که منعقد شده، ارائه کنند.

سرپرست دانشگاه خوارزمی ادامه داد: این دانشگاه، یک دانشگاه جامع است و با وجود اینکه دارای دانشکده‌های فنی و مهندسی است، ولی محور فعالیت‌های دانشگاه بیشتر علوم انسانی بوده؛ به طوری که ما دانشکده ادبیات و علوم انسانی را به دو دانشکده تبدیل کرده‌ایم؛ دانشکده ادبیات و زبان‌ها و دانشکده علوم انسانی و اجتماعی.

وی به موسسه تحقیقاتی، تربیتی، روانشناختی و اجتماعی دانشگاه اشاره کرد و یادآور شد: مصوب کرده ایم که رشته‌های پسادکتری و دکتری پژوهش‌محور این موسسه فعال شده و دانشجو پذیرش کند، که به زودی پذیرش در رشته های مذکور را ابلاغ خواهیم کرد.

سبحان‌اللهی ادامه داد: موضوعی که ستاد مبارزه با مواد مخدر پیگیری می‌کند؛ موضوع بسیار خوبی است و ما آمادگی داریم که با این ستاد همکاری کنیم.

سرپرست دانشگاه خوارزمی در ادامه از فعال شدن بخش بین‌الملل این دانشگاه خبر داد و گفت: در حال حاضر دانشگاه خوارزمی با چند دانشگاه خارجی همکاری داشته و در زمینه‌های تبادل استاد و دانشجو و تبادل استاد و برگزاری دوره‌های مشترک همکاری خوبی دارند.