سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) دکتری پولی : معاون آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرد: آزمون یکپارچه کارشناسی ارشد پردیس های کیش، ارس و استان البرز دانشگاه تهران شهریورماه و زمان آزمون دکتری پردیس های کیش و البرز به زودی اعلام می شود. دکتر سید مهدی قمصری گفت: ظرفیت‌های سه پردیس البرز، ارس و کیش دانشگاه تهران مطمئنا از طریق آزمون سراسری تکمیل نخواهد شد بنابراین دانشگاه تهران خود آزمون اختصاصی زیر نظر سازمان سنجش برگزار خواهد کرد.
وی ادامه داد: برای راحتی دانشجویان و دانشگاه از سال جاری یک آزمون برای هر سه پردیس کیش، ارس و البرز در مقطع ارشد و دکتری برگزار می شود.
معاون آموزشی دانشگاه تهران افزود: براساس برنامه ریزی هایی که صورت گرفته آزمون کارشناسی ارشد چون یک مرحله ای است شهریورماه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در حال حاضر با سازمان سنجش برای برگزاری روز آزمون کارشناسی ارشد درحال رایزنی هستیم ولی در مورد آزمون اختصاصی برای دکتری چون آزمون متمرکز دکتری دو مرحله ای بوده یک مرحله کتبی و یک مرحله مصاحبه ممکن است مجبور باشیم آزمون اختصاصی را دیرتر از کارشناسی ارشد بدون کنکور
دکتری بدون آزمون برگزار کنیم تا مرحله دوم آزمون یعنی مصاحبه هم برگزار شود.
معاون آموزشی دانشگاه تهران با بیان این که دانشگاه تهران مطمئنا برای دکتری و ارشد آزمون برگزار خواهد کرد تصریح کرد: بنابراین تاریخ دقیق برگزاری آزمون دکتری به زودی اعلام می شود ولی آزمون ارشد شهریورماه خواهد بود.
وی یادآورشد: آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد برای هر سه پردیس البرز، کیش و ارس برگزار خواهد شد ولی آزمون دکتری فقط برای پردیس کیش و البرز برگزار خواهد شد، چون مجوز پردیس ارس پذیرش دانشجوی خارجی و دانشجویان ایرانی است که می خواهند از خارج به داخل منتقل شوند و نیاز به آزمون ندارند.
سال های گذشته هر پردیس دانشگاه تهران برای پذیرش دانشجو به صورت مجزا آزمون برگزار می‌کرد، اما با تصمیم‌گیری دانشگاه تهران درسال جاری از این پس برای پذیرش دانشجو در پردیس‌های اقماری دانشگاه، به صورت یکپارچه برای سه پردیس آزمون برگزار خواهد کرد.
در حال حاضر دانشگاه تهران دارای سه پردیس اقماری است که به ترتیب در کیش، ارس و استان البرز واقع شده اند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون