سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری دانشگاه آزاد : رئیس دانشگاه آزاد گرگان گفت: این واحد دانشگاهی از مهرماه سال جاری در مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو خواهد کرد.

پذیرش دانشجوی دکتری زراعت در دانشگاه آزاد گرگان

حسین عجم نوروزی صبح دوشنبه در حاشیه جلسه مشورتی با کارکنان افزود: براساس پیگیری های صورت گرفته و با توجه به توانمندی‌های واحد گرگان، این دانشگاه توانست مجوز پذیرش دانشجوی دکتری در رشته زراعت را از وزارت علوم، تحقیقات وفناوری کسب کند.
وی اظهار داشت: کسب مجوز دوره دکترا افتخاری دیگر برای این واحد دانشگاهی و زمینه مناسبی برای ایجاد بسترهای لازم در راستای توسعه آموزش کشاورزی علمی در استان گلستان فراهم می کند.
دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد در استان گلستان اظهار داشت: این واحد دانشگاهی با بهره‌مندی از توانمندی‌ اساتید مجرب، ضمن کمک به توسعه روز افزون کشاورزی استان با فراهم کردن شرایط و تسهیلات در این رشته مانع خروج سرمایه های انسانی از استان شده و فضای مناسبی برای علاقمندان به ادامه تحصیل در مقطع دکتری زراعت فراهم خواهد آورد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان با اشاره به توانمندی دانشگاه در پرورش دانشجویان در سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری زراعت گفت: دانشگاه آزاد گرگان با همکاری سایر سازمان ها، نهادها،دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی گام های موثری در پیشبرد اهداف استراتژیک کشاورزی استان گلستان برخواهد داشت و مسیر توسعه کشاورزی استان تحت این همکاری و برنامه ریزی شتاب بیشتری خواهد گرفت.
تاکنون ۴۱ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و هزار و ۶۴۵ نفر در مقطع کارشناسی این رشته از این واحد دانشگاهی دانش آموخته شده اند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون