سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری ۹۳ : مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز گفت: وزارت علوم از ابتدای سال جاری تاکنون با راه‌اندازی 21 رشته جدید تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه موافقت کرده است. زهرا ریاحی‌زمین در جمع خبرنگاران، افزود: این رشته‌ها شامل شش رشته در مقطع دکتری تخصصی و 15 رشته کارشناسی ارشد است.

رشته های جدید دکتری دانشگاه شیراز

وی افزود وزارت علوم با راه‌اندازی رشته دکتری مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک ، دکتری علوم جانوری گرایش فیزیولوژی جانوری ، دکتری الهیات و معارف اسلامی گرایش فلسفه و کلام اسلامی ، دکتری فیزیولوژی گرایش بیوشیمی و متابولیسم ورزشی ، دکتری زمین‌شناسی گرایش زیست محیطی و فیزیک (نوبت دوم) در مقطع دکتری در دانشگاه شیراز موافقت کرده است.
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه شیراز افزود: با توجه به رسالت این دانشگاه در توسعه تحصیلات تکمیلی، در سال‌های گذشته رشته‌های جدید و متنوع کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه راه‌اندازی شده و هم‌اکنون از 395 رشته این دانشگاه، 80 درصد یعنی 317 رشته گرایش مربوط به دوره‌های دکتری حرفه‌ای، تخصصی و کارشناسی ارشد است.
ریاحی‌زمین گفت: برخورداری از اعضای هیات علمی توانمند و گستردگی امکانات دانشگاه شیراز موجب شده نزدیک به 20 هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل کنند که بیش از 7000 نفر آنان را دانشجویان تحصیلات تکمیلی تشکیل می‌دهند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون