سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) دکتری پولی ۹۳ : معاون آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان از پذیرش دانشجوی دکتری پولی در پردیس زاهدان این دانشگاه خبر داد و گفت: پذیرش دانشجو دکتری برای اولین بار از مهر ماه در این پردیس آغاز می شود.
دکتر فرهاد شهرکی اعلام کرد: پردیس زاهدان دانشگاه سیستان و بلوچستان از مهر ماه سال جاری در ۱۵ رشته و گرایش از طریق آزمون داخلی و تحت نظارت سازمان سنجش آموزش کشور در دوره دکتری دانشجو پذیرش خواهد کرد.
وی ادامه داد: دانشگاه سیستان و بلوچستان برای تمام رشته های دانشگاه یعنی ۴۰ رشته گرایش درخواست دوره دکتری در پردیس زاهدان را ارایه داده بود که با ۱۱ رشته موافقت و ابلاغ شد. مجوز ۴ رشته دیگر هم اخذ شده و تا مهر ماه ابلاغ می شود.
معاون آموزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: رشته های مهندسی شیمی، شیمی فیزیک، شیمی کاربردی، شیمی تجزیه، شیمی معدنی، علوم اقتصادی،اقتصاد کشاورزی، زیست شناسی ژنتیک، ادبیات فارسی و مدیریت رشته هایی هستند که دانشجویان دوره دکتری در این رشته ها پذیرش خواهند شد.
وی ادامه داد: پذیرش دانشجو در در تمام رشته های فعال کارشناسی ارشد دانشگاه هم در پردیس زاهدان انجام می شود و چند سالی است که دانشجو دراین مقطع پذیرش می شود.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون