سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  آزمون دکتری 92-93 : رئیس دانشگاه زنجان گفت: بیش از 112 دانشجو در مقطع دکتری از مهر‌ماه سال جاری در این دانشگاه پذیرش می‌شوند. محسن افشارچی اظهار کرد: بیش از 300 دانشجو در 53 رشته در مقطع دکتری از مهرماه سال جاری در دانشگاه زنجان تحصیل می‌کنند.
وی با بیان اینکه به منظور گسترش تحصیلات تکمیلی و با پیگیری مسئولان دانشگاه در ترم اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ طبق موافقت شورای گسترش و برنامه‏‌ریزی آموزش عالی و اعلام پرتال سازمان سنجش آموزش کشور، دانشگاه زنجان در 53 رشته گرایش مقطع دکتری اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.
رئیس دانشگاه زنجان با اشاره به پذیرش بیش از ۱۱۲ دانشجو در این مقطع، تصریح کرد: تعداد دانشجویان دکتری این دانشگاه به ۳۰۵ نفر افزایش می‌یابد.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه تولید علم در مقطع دکتری دانشگاه زنجان را با جهش مطلوبی مواجه می‌کند، مسئولان دانشگاه با اخذ مجوز راه‏‎‌اندازی پردیس بین‌الملل، تلاش‌‏هایی را در خصوص افزایش سطح کیفی این مهم انجام داده‌اند.
افشارچی با اشاره به رشد کمی ۴۰۰ درصدی گرایش‌‏های دکتری دانشگاه زنجان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در 87 رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیریم.
وی با اشاره به جذب دانشجو در ۶۲ رشته در مقطع کارشناسی تصریح کرد: در یک رشته مقطع کاردانی نیز دانشجو در این دانشگاه جذب می‌شود.
رئیس دانشگاه زنجان با بیان اینکه با حضور بیش از ۱۱ هزار دانشجو در ۳ سال اخیر این دانشگاه شتاب خوبی به منظور اعتلای علمی کشور به خود گرفته است، یادآور شد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌‏های انجام شده در آینده نزدیک شاهد افزایش‏ علمی کمی و کیفی دانشگاه باشیم.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون