سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  دکتری بدون آزمون ۹۳ : رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به خبری مبنی بر ورود ۳ هزار نفر بدون آزمون به دوره دکتری گفت: در هفته های اخیر موضوعی عنوان شده است که ۳ هزار نفر بدون آزمون وارد دوره دکتری شده اند، این در حالی است که هیچ فردی از طریق سازمان سنجش بدون آزمون وارد دکتری نشده است.

متن خبر پذیرش بدون آزمون دکتری ۳۰۰۰ نفر در در دولت گذشته را بخوانید.

دکتر ابراهیم خدایی افزود: ما در سازمان سنجش آموزش کشور با قاطعیت اعلام می کنیم که هیچ کس از طریق سازمان سنجش بدون آزمون وارد دوره دکتری دانشگاهها نشده است.

خدایی تاکید کرد: به نظر می رسد آماری که عنوان شده است مجموعه ای از شیوه نامه های بورس داخل و تبدیل بورس خارج به داخل است.

رئیس سازمان سنجش اضافه کرد: این شیوه نامه ها ارتباطی با تکمیل ظرفیت دوره دکتری و سازمان سنجش آموزش کشور ندارد.

در خبرها عنوان شده بود که دکتر مجتبی صدیقی – معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در اولین نشست مشترک وزیر و معاونان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با نمایندگان استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی که در محل وزارت علوم برگزار شده گفته بود:‌ در دوره قبل، ۳۰۰۰ نفر بدون آزمون وارد دوره دکتری شده‌اند.

وی با تاکید بر این نکته که در دوره قبل، ۳۰۰۰ نفر بدون آزمون وارد دوره دکتری شده‌اند، اعلام کرد: وزارت علوم به تعهدات قبلی خود پای بند است ولی در حال حاضر داوطبان بورس داخل و بورس خارج باید از طریق رقابت در آزمون وارد این دوره‌ها شوند و تبدیل بورس خارج به داخل هم غیرممکن است.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

پذیرش بدون آزمون دکتری

پذیرش بدون آزمون دکتری سازمان سنجش | پذیرش بدون آزمون دکتری نداریم | پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه ها | شرایط دکتری بدون آزمون ۹۳ ۹۴ چیست؟| دکتری بدون کنکور یعنی چه؟ آخرین اخبار آزمون دکتری ۹۳ و تغییرات آزمون دکتری ۹۴ سراسری و دکتری دانشگاه آزاد در سایت آزمون دکتری ( پی اچ دی آزمون ) .