سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) وام ازدواج دانشجویی : معاون دانشجویی دانشگاه آزاد از افزایش خدمات ارائه وام ازدواج دانشجویی در سال ۹۴ خبر داد و گفت: تا اوایل اسفند سال ۹۳ حدود ۵ هزار و ۲۰۰ نفر برای دریافت وام ازدواج ثبت‌ نام کرده‌اند.

سعید کاردار معاون دانشجویی دانشگاه آزاد با بیان اینکه وام ازدواج دانشگاه آزاد در حال پرداخت است، گفت: این وام برای نخستین بار به صورت اینترنتی ثبت‌نام می‌شود و دانشجویان با مراجعه به پرتال دانشگاه برای ثبت‌نام اقدام می‌کنند و نیازی به مراجعه دانشجویان به دانشگاه نیست.

وی با اشاره به افزایش خدمات ارائه وام ازدواج دانشجویی افزود: از ۶ شهریورماه تا اوایل اسفندماه ۵ هزار و ۲۰۰ نفر برای دریافت این وام ثبت‌نام کردند.

کاردار ادامه داد: وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد ۱۰ میلیون تومان است که با ۱۴ درصد سود و بازپرداخت ۳ تا ۵ ساله ارائه می‌شود.

وی افزود: با عنایت به دستور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه ترویج و حمایت از سنت حسنه ازدواج، دانشجویانی که از ۶ شهریور ۹۳در روز مبارک ولادت حضرت معصومه (س)،(روز دختر) به بعد ازدواج کرده و متقاضی اخذ وام یکصد میلیون ریالی ازدواج هستند، می‌توانند از طریق سامانه معاونت دانشجویی به نشانی www.stu.iau.ir ثبت نام، تا پس از بررسی اداره کل صندوق رفاه و بیمه دانشجویی و اعلام مراتب به شعبات پست بانک مورد نظر وام مذکور را دریافت کنند.

وی در تشریح شرایط وام ازدواج دانشگاه آزاد، تصریح کرد: باید توجه داشت این تسهیلات شامل این بخشنامه نشده و مطابق بخشنامه قبلی تسهیلات ۱۵ میلیون ریالی و با بازپرداخت ۲۰ ماهه دریافت می‌کنند.

کاردار ادامه داد: کارمزد این وام ۱۴ درصد با بازپرداخت ۵ ساله است و در صورتی که هر دو دانشجوی دانشگاه آزاد باشند این مبلغ به هر دو نفر تعلق می‌گیرد، همچنین شرایط ضامنین مطابق با شرایط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و استعلامات مربوطه برای اقساط معوقه یا داشتن چک برگشتی برای متقاضی و ضامن توسط بانک عامل صورت خواهد پذیرفت.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد در تشریح مدارک مورد نیاز دریافت وام دانشجویی نیز گفت: تصویر صفحه اول و دوم شناسنامه دانشجوی متقاضی، تصویر کارت ملی دانشجوی متقاضی، تصاویر ۵ صفحه اول سند ازدواج و تصاویر شناسنامه ضامن و کارت ملی وی از جمله مدارک لازم برای ثبت نام دریافت این وام است.

کاردار مدارک مورد نیاز برای مراجعه به بانک عامل را نیز این گونه بر شمرد و تاکید کرد: اصل شناسنامه مربوط به هر زوج دانشجو، اصل کارت ملی و دانشجویی، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل در ترم جاری یا فرم ثبت نام و انتخاب واحد در ترم جاری، ارائه عقد نامه/سند ازدواج، ارائه سفته خام به مبلغ ۱۵۵ میلیون ریال، ارئه چک ضمانت به مبلغ ۱۵۵ میلیون ریال در وجه پست بانک ایران بدون درج تاریخ و واریز ۷۰۰ هزار ریال از سوی متقاضی تسهیلات برای افتتاح حساب و کپی فیش تلفن محل سکونت برای دریافت کد پستی معتبر از جمله مدارک مورد نیاز برای معرفی متقاضی به بانک‌های عامل است.

معاون دانشجویی دانشگاه آزاد در توضیح مدارک مورد نیاز برای ضامن دانشجویان متقاضی دریافت وام دانشجویی گفت: اصل کارت ملی، اصل شناسنامه، ارائه نامه کسر از حقوق از ذیحسابی یا امور مالی سازمان متبوع ممهور به مهر سازمان، آخرین حکم کارگزینی و فیش حقوقی ممهور به مهر سازمان متبوع برای ضمانت کنندگان الزامی است.

وی تاکید کرد: بررسی مدارک وام صرفا توسط بانک عامل صورت پذیرفته و تأیید صحت مدارک ارسالی بر عهده بانک خواهد بود همچنین در صورتی که متقاضیان در هر مرحله با مشکلی مواجه شدند و یا فرایند ثبت نام تا دریافت وام بیش از ۳۰ روز به طول انجامید به نشانی mirzadeh@iau. ac. ir یا kardar@iau. ac. ir ایمیل ارسال کنند.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد

وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد شرایط دریافت وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد+ مبلغ وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد + مهلت ثبت نام وام ازدواج دانشگاه آزاد اسلامی