سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) دکتری دانشگاه آزاد : دکتر حمید میرزاده تامین وام های دانشگاه آزاد از قبیل : پرداخت وام ده میلیونی به دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد ، سقف وام شهریه ارشد و کارمنادن و نیز اعضای هیات علمی را تشریح کرد.

وام دانشگاه آزاد

حمید میرزاده با برگزاری نشستی خبری به سوالات برخی خبرنگاران پاسخ داد. وی در این نشست با بیان اینکه سالانه ۵ هزار هیآت علمی به جمع استادان دانشگاه آزاد افزوده می شود و این دانشگاه هم اکنون دارای ۳۷ هزار استادیار به بالاست، گفت: تامین وام برای کارکنان دانشگاه آزاد به مبلغ ۴۰ میلیون تومان و اعضای هیأت علمی با مبلغ ۶۰ میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته است.

وام شهریه دکتری دانشگاه آزاد

وام دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد ۱۰ میلیون تومان خواهد بود.

وام شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دانشجویان کارشناسی ارشد ۵۰ میلیون تومان و دانشجویان کارشناسی ۲٫۵ میلیون تومان وام دریافت می کنند. این وام طی قراردادی با سیستم بانکی به صورت وام ارزان قیمت در نظر گرفته شده است.

وام ازدواج دانشجویان دانشگاه آزاد

از سوی دیگر وام ۱۰ میلیون تومانی وام ازدواج برای دانشجویان دانشگاه آزاد با بهره ۱۱ درصدی اختصاص داده شده و دانشجویانی که از ۶ شهریورماه سال جاری عقد کرده باشند می توانند از شرایط این وام بهره مند شوند.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

وام شهریه دکتری

سقف وام شهریه دکتری دانشگاه آزاد | وام ازدواج دانشجویان دانشگاه آزاد | وام شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد | کارمزد وام شهریه دکتری دانشگاه آزاد