سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری ۹۲ : دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۲ منتشر شد و نتایج اولیه نیز فردا اعلام می شود.

نتایج اولیه کنکور دکتری ۹۲

نتایج اولیه داوطلبان به صورت چند برابر ظرفیت پذیرش در هر کدرشته امتحانی و براساس نمره کل حاصل از ۸۰ نمره آزمون و ۲۰ % معدل (شامل معدل های تراز شده مقاطع: کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترای حرفه ای و با توجه به کد رشته امتحانی که داوطلب در آزمون آن شرکت کرده، ساعت ۱۴:۳۰ دوشنبه ۲۶ فروردین ماه اعلام خواهد شد.
افراد مجاز به انتخاب رشته با توجه به نمره اکتسابی، کد محل انتخابی و ظرفیت رشته محل‌ها و در مقایسه با سایر داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، برای مصاحبه به کدرشته محل‌ها معرفی خواهند شد. بدیهی است فردی که مجاز به انتخاب رشته می‌شود، در صورت عدم احراز شرایط لازم در مقایسه با سایر انتخاب رشته کنندگان برای مصاحبه معرفی نخواهد شد.

پذیرش نهایی کنکور دکتری ۹۲

پس از انتخاب رشته توسط داوطلبان با توجه به ظرفیت هر کد رشته محل دانشگاهی و بر اساس اولویت کد رشته محل‌های انتخابی و نمرات علمی آزمون و با در نظر گرفتن سایر ضوابط (از جمله سهمیه رزمندگان، مربی و …) از بالاترین نمره تا چند برابر ظرفیت هر کدرشته محل، فهرست اسامی داوطلبان واجد شرایط شرکت در مصاحبه (هر داوطلب حداکثر به پنج کدرشته محل) استخراج و در اوایل نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ به منظور شرکت در مصاحبه از طریق سایت سازمان اعلام خواهد شد.

مصاحبه کنکور دکتری ۹۲

داوطلبانی که اسامی آنان برای شرکت در مصاحبه اعلام می‌ شود باید با توجه به جدول زمانی اعلام شده در اطلاعیه‌ای که به همراه اسامی درج می شود با به همراه داشتن مدارک لازم به شرح مندرج در اطلاعیه ذیربط و مدارکی که مورد نظر دانشگاه مصاحبه کننده است (با توجه به اطلاعات مندرج در سایت هر دانشگاه) به مؤسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه و در مصاحبه شرکت کنند.

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

نتایج دکتری ۹۲

نتایج آزمون دکتری ۹۲ کی اعلام میشود؟ | پذیرش نهایی کنکور دکتری ۹۲ چگونه است | اخبار دکتری دانشگاه آزاد و آزمون دکتری ۹۳ سراسری | مصاحبه دکتری ۹۲ تکمیل ظرفیت دکتری ۹۲