سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net )  تکمیل ظرفیت دکتری ۹۳ : نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۳ در سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.com منتشر شد.
داوطلبان محترم می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد ( www.azmoon.com ) از نتایج تکمیل ظرفیت دوره بدون آزمون و با آزمون دکتری سال ۹۳ مطلع شوند.
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش گفت : آن دسته از داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت محلهای جدید در مقطع دکترای تخصصی شرکت کرده اند، میتوانند با مراجعه به سایت www.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند. علوی فاضل در ادامه گفت :پذیرفته شدگان میتوانند از روز شنبه با مراجعه به واحدهای پذیرفته شده ، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. معاونت سنجش و پذیرش در ادامه افزود:
برای ثبت نام، پذیرفته شدگان میبایست کارت ملی و کپی آن ، شناسنامه و کپی آن ، ۶ قطعه عکس ۴×۳ ،برای برادران مشمول ۱۲ قطعه عکس و اصل مدرک کارشناسی ارشد یا گواهی موقت خود را به همراه داشته باشند. علوی فاضل در پاسخ به این سوال که اگر داوطلبی هم در انتخاب اولیه و هم در انتخاب مجدد پذیرفته شده باشد، میتواند هرکدام را که علاقمند است اتنخاب کند، گفت: کلیه پذیرفته شدگانی که در هر دو مرحله انتخاب رشته قبول شده اند، میتوانند هرکدام از رشته محلهای مورد نظر را با توجه به علاقمندی انتخاب کنند. علوی فاضل در پایان گفت : الگوی انتخاب مجدد امسال بر اساس رعایت عدالت آموزشی و بومی گزینی طراحی شده است که باعث ایجاد رضایت بیشتر پذیرفته شدگان شده است.

 

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۳ اعلام نتایج دکتری دانشگاه آزاد ۹۳-۹۴

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۳ نتایج آزمون دکتری آزاد ۹۳ دانشگاه آزاد ; اعلام نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد ۹۳ ; نتایج تکمیل ظرفیت دکتری آزاد ۹۳-۹۴ PhD
نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت دوره بدون آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۳
۷۸٫۱۰۹٫۱۹۹٫۲۰۵/Login/417508286/1393/PhD/ReadmissionWithout
۲۶ شهریور ۹۳
نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۳
۲۶ شهریور ۹۳
نتیجه نهایی تکمیل ظرفیت دوره بدون آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۳
نتایج نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۳
فهرست پذیرفته شدگان انتخاب مجدد دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد
تهران- ایرنا- معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از انتشار اسامی پذیرفته شدگان مرحله انتخاب مجدد دکتری تخصصی این دانشگاه از ساعت ۱۷ امروز (چهارشنبه) خبر داد.
فهرست پذیرفته شدگان انتخاب مجدد دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اعلام شد
به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا ، مجتبی علوی فاضل اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که در مرحله تکمیل ظرفیت محل های جدید در مقطع دکتری تخصصی شرکت کرده اند، می توانند با مراجعه به سایت ww.azmoon.com از وضعیت خود مطلع شوند.

وی افزود: پذیرفته شدگان می توانند از روز شنبه با مراجعه به واحدهای پذیرفته شده، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

پذیرفته شدگان برای ثبت نام، می بایست کارت ملی و کپی آن، شناسنامه و کپی آن، ۶ قطعه عکس ۴×۳، (برای برادران مشمول ۱۲ قطعه عکس) و اصل مدرک کارشناسی ارشد یا گواهی موقت خود را به همراه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی،

علوی فاضل در پاسخ به این سوال که اگر داوطلبی هم در انتخاب اولیه و هم در انتخاب مجدد پذیرفته شده باشد، می تواند هرکدام را که علاقمند است اتنخاب کند، گفت: تمامی پذیرفته شدگانی که در هر دو مرحله انتخاب رشته قبول شده اند، می توانند هرکدام از رشته محل های مورد نظر را با توجه به علاقمندی انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: الگوی انتخاب مجدد امسال بر اساس رعایت عدالت آموزشی و بومی گزینی طراحی شده است که باعث ایجاد رضایت بیشتر پذیرفته شدگان شده است.