پی اچ دی آزمون ( Phd Azmoon.Net ) تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۴ : معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: از عصر امروز ثبت نام برای انتخاب محل‌های جدید در مقاطع ارشد و دکتری آغاز می‌شود و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ۹۴خواهد بود.

کنکور ارشد آزاد و سراسری ۹۶ ادغام شد زمان ثبت نام و برگزاری آزمون

علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: از امروز ۶مهرماه ۹۴ انتخاب محل‌های جدید در مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری آغاز می‌شود.

وی افزود: داوطلبان دقت داشته باشند در این دوره از ثبت نام انتخاب محل تحصیل در مقاطع کار‌شناسی ارشد و دکتری صورت می‌گیرد و داوطلبان نمی‌توانند رشته محل جدید انتخاب کنند.

علوی فاضل در پاسخ به سوالی مبنی براینکه در این دوره از انتخاب محل‌های جدید چه تعداد رشته در محل‌های جدید معین شده است، اظهار داشت: در این دوره از انتخاب محل‌های جدید ۳۰۰رشته جدید کار‌شناسی ارشد و دکتری معین شده است که داوطلبان می‌توانند با انتخاب این رشته‌ها در محل‌های جدیدانتخاب خود را انجام دهند.

وی تصریح کرد: داوطلبان در این دوره از انتخاب محل‌های جدید مهلت دارند به مدت یک هفته انتخاب‌های خود را انجام دهند و در هفته بعد نتایج اعلام می‌شود.

 

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ۹۴

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ۹۴ – زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۴ – مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۴ – تراز دانشگاه ها