نتایج نهایی آزمون کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای ۹۵ و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی فردا چهارشنبه ۱۵ شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

نتایج کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۹۵

فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی فردا چهارشنبه ۱۵ شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

داوطلبانی که در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی هستند باید با توجه به مندرجات اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی آنها بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد ضمن مراجعه به پایگاه موسسه محل قبولی و کسب اطلاع از برنامه زمانی ثبت‌نام و مدارک اعلام شده در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند.

ثبت‌نام دوره‌های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش در روز یکشنبه ۱۳ اردیبهشت آغاز شد و ۲۷ اردیبهشت ماه به پایان رسید که بر اساس ضوابط در این دوره ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ داوطلب ثبت‌نام کردند که ۱۰۵ هزار و یک نفر زن و ۱۵۸ هزار و ۹۲۰ نفر مرد هستند.

از تعداد ۴۲ کد رشته امتحانی برای پذیرش در این دوره، ۲۳ کد رشته از طریق آزمون و ۱۹ کد رشته منحصرا بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم و بدون آزمون) دانشجویان را پذیرش می‌کند.

از ۲۶۳ هزار و ۹۲۱ داوطلب ثبت‌نام تعداد ۲۵۶ هزار و ۹۴۴ داوطلب در ۲۳ کد رشته بر اساس آزمون و ۶ هزار و ۹۷۷ داوطلب در ۱۹ کد رشته بدون آزمون صورت گرفته است و آزمون نیز در ۲۳ کد رشته با تعداد ۲۵۶ هزار و ۹۴۴ داوطلب برگزار شد.

ظرفیت پذیرش در مجموع ۲۵۷ هزار و ۹۵۰ نفر است که ۲۴۴ هزار و ۳۰۳ نفر ظرفیت مربوط به پذیرش با آزمون و ۱۳ هزار و ۲۴۷ نفر مربوط به بدون آزمون است.