سایت آزمون دکتری (PhdAzmoon.Net)  آزمون دکتری 92 : سازمان سنجش آموزش کشور زمان انتخاب رشته آزمون دکتری 92 را اعلام کرد.

اعلام نتیجه اولیه آزمون دکتری ۹۲

نتایج آزمون دکتری ۹۲ به صورت کارنامه تنظیم و براساس برنامه زمانی پیش بینی شده در نیمه دوم فروردین ماه ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۲

دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌تحصیلی آزمون دکتری سال 92 حداکثر تا 19 فروردین ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می‌شوند لازم است در فاصله زمانی روز سه‌شنبه، 20 فروردین تا شنبه، 24 فروردین ماه 92 به سایت سازمان سنجش مراجعه و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته و اطلاعیه‌های این سازمان، حداکثر 50 کدرشته محل از میان کدرشته محل‌های رشته امتحانی مجاز، انتخاب و در فرم الکترونیکی مربوطه درج کنند.
پس از انتخاب رشته توسط داوطلبان مجاز، گزینش علمی با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هریک از کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو و براساس نمره کل حاصل از 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل تراز شده مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد انجام می‌شود.

زمان مصاحبه آزمون دکتری ۹۲

فهرست اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه آزمون دکتری به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی ذیربط در نیمه دوم اردیبهشت ماه 92 معرفی خواهد شد.

اعلام نتایج آزمون دکتری ۹۲

فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری در نیمه دوم شهریورماه ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون