مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۵ : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام در شرکت آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۹۵ ،به منظور پذیرش دانشجو در ۷۰ کدرشته امتحانی که از ۱۱ خردادماه آغاز شده، ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۳ خرداد ۹۵ پایان می‌پذیرد.

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۵

حسین توکلی با بیان این مطلب افزود: از ۷۰ کدرشته امتحانی،پذیرش در ۲۰ کدرشته از طریق آزمون و پذیرش در ۵۰ کدرشته امتحانی دیگر منحصرا بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون)،صورت می‌گیرد که فهرست اینگونه کدرشته‌ها در اطلاعیه منتشره سازمان و دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته مشخص شده است.

ظرفیت پذیرش کاردانی به کارشناسی ۹۵

وی با تاکید بر اینکه ثبت نام منحصرا از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌شود، درمورد ظرفیت پذیرش و آمار ثبت نام کنندگان گفت:ظرفیت پذیرش در ۳۶۰۳ کدرشته محل ۲۳۳ هزار و ۶۴۱ نفر است و تا ساعت هشت صبح امروز،شنبه نهم خردادماه، ۵۹ هزار و ۱۶۴ داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند.

ظرفیت پذیرش در ۵۰ رشته از این ۷۰ رشته بدون آزمون ۶۶ هزار و ۷۳۰ نفر است.
ظرفیت پذیرش دانشجو در ۲۰ رشته با آزمون ۱۶۶ هزار و ۹۱۱ نفر است.

زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۵

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان در مورد زمان آزمون نیز توضیح داد:برای رشته‌های تحصیلی که پذیرش آن‌ها از طریق آزمون صورت می‌گیرد، آزمون عصر روز جمعه، ۲۲ مردادماه برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۵

مهلت ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۵ – ۹۶ زمان آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۵ نتایج کاردانی به کارشناسی ۹۵ ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۵