مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، با بیان اینکه پنجشنبه و جمعه نیز آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب برای دریافت کارت آزمون آزمون کارشناسی ارشد ۹۴ مهلت دارند.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۴ بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده در صبح و بعدازظهر چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه در ۶۲ شهرستان و ۱۰۲ حوزه امتحانی برگزار می‌شود که بر این اساس صبح امروز این آزمون در ۷ کد رشته امتحانی از ۱۳۶ کدرشته با تعداد ۱۵۹ هزار و ۲۱۳ داوطلب برگزار شد که از این تعداد ۷۳ هزار و ۴۷۹ نفر زن و ۸۵ هزار و ۷۲۴ نفر مرد هستند.

وی افزود: بر این اساس بعدازظهر امروز این آزمون در ۹ کدرشته امتحانی از ۱۳۶ کدرشته با تعداد ۱۴۸ هزار و ۲۰۵ داوطلب برگزار می‌شود که ۵۵ هزار و ۲۱۰ نفر زن و ۹۲ هزار و ۹۹۵ نفر مرد هستند و هر یک از داوطلبان باید در زمان مشخص شده به سوالات پاسخ دهند.

توکلی گفت: داوطبانی که پنجشنبه و جمعه آزمون دارند و تاکنون برای دریافت کارت اقدام نکرده‌اند می توانند تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و کارت خود را دریافت کنند.

وی اضافه کرد: صبح فردا پنجشنبه ۱۶ بهمن ماه آزمون در ۶۶ کدرشته امتحانی با تعداد ۱۵۸ هزار و ۷۳۹ داوطلب و بعدازظهر فردا در ۵ کدرشته امتحانی با تعداد ۱۴۰ هزار و ۵۵۴ داوطلب برگزار می‌شود.

مهلت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد

مهلت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد ۹۵ – ۹۴ | تشریح جزئیات برگزاری آزمون ارشد ۹۴ |دریافت کارت آزمون ارشد ۹۴ | چگونگی دریافت کارت کارشناسی ارشد | مهلت دریافت کارت ارشد ۹۴