سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) : وزیرعلوم تحقیقات و فناری برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان درخصوص تغییر وزن های مصاحبه و آزمون دکتری امروز باید در کمیسیون آموزش حاضرشود.
به گزارش خبرنگر مهر، دکتر رضا فرجی دانا وزیرعلوم تحقیقات و فناری امروز به کمیسیون آموزش فراخوانده شد.

براساس این گزارش، حسین آذین نماینده رفسنجان و انار به نمایندگی از ۴ نماینده، مقداد نجف نژاد نماینده بابلسر و حامد قادرمزی نماینده دهگلان به نمایندگی از ۴ نماینده دیگر سوالات خود را از وزیرعلوم خواهند پرسید.

عبدالوحید فیاضی سخنگوی کمیسیون آموزش درخصوص سوال نمایندگان از وزیرعلوم گفت: با توجه به این مساله که وزن مصاحبه آزمون دکتری ۹۲ میزان ۵۰ درصد نمره نهایی آزمون بود به ۷۰ درصد افزایش پیدا کرد و نمره آزمون کتبی از ۵۰ به ۳۰ درصد نمره نهایی آزمون کاهش یافت بنابراین نمایندگان خواستار توضیح وزیرعلوم دراین زمینه هستند.
در دوره قبل وزن آزمون کتبی و مرحله مصاحبه آزمون دکتری ۵۰ ۵۰ شد به عبارت دیگر میزان تاثیر نمره کتبی و مصاحبه آزمون دکتری در پذیرش داوطلبان یکسان و به میزان ۵۰ درصد تصویب شده بود که در این دوره تغییرکرد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

آزمون دکتری

آزمون دکتری وزیر علوم را به مجلس می کشاند. تغییرات مصاحبه آزمون دکتری ۹۳ تغییرات آزمون دکتری ۹۴ | افزایش وزن مصاحبه دکتری کنکور دکتری ۹۳ دانشگاه ها | پاسخ به سوالات