معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: مرکز تماس جدید معاونت سنجش و پذیرش راه اندازی شد و داوطلبان می‌توانند از طریق این شماره با معاونت سنجش و پذیرش تماس بگیرند.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: مرکز تماس جدید معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به شماره ۴۷۴۳-۰۲۱ با تلاش اداره کل فنی و آمار این معاونت و با حمایت‌های بی دریغ ریاست عالیه دانشگاه راه‌اندازی شد. لذا از این پس داوطلبان می‌توانند از طریق این شماره با معاونت سنجش و پذیرش تماس بگیرند.

وی در ادامه افزود: یکی از مشکلات بخش پاسخگویی تلفنی این مجموعه در گذشته، عدم مشخص شدن افراد در صف بود که هم اکنون داوطلبان می‌توانند با شنیدن اعلام نوبت خود در تماس، نسبت به زمان برقراری ارتباط با کارشناسان اطلاع یابند.

علوی فاضل خاطرنشان کرد: هدف ما در گسترش بخش روابط عمومی این معاونت، توجه به رفاه حال بیشتر داوطلبان با درنظر گرفتن اصل تکریم ارباب رجوع است.

وی در مورد نحوه پاسخگویی بخش تلفنی گفت: تفکیک تماس‌ها براساس مقاطع تحصیلی صورت گرفته و داوطلبان پس از برقراری تماس می‌توانند با توجه به اطلاعاتی که توسط گوینده دراختیار آنها قرار می‌گیرد خود مسیر حرکت خود را انتخاب کنند. در حال حاضر برای دریافت پاسخ سوالات مقاطع کاردانی، کارشناسی بدون آزمون و با آزمون و دکتری حرفه‌ای کلید (۱)، برای مقاطع کارشناسی ارشد، دکتری تخصصی و دکتری پژوهش محور کلید (۲)، برای آزمون‌های زبان EPT و آیلتسکلید (۳)، درنظر گرفته شده است.

وی گفت: داوطلبان درنظر داشته باشند در صورتیکه به هر دلیلی نتوانستند از طریق تلفن با این معاونت تماس بگیرند، می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org و قرار دادن سوالات خود بصورت مجازی پاسخ مورد نظر خود را از کارشناسان دریافت کنند.