سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری ۹۲ : از نظر سازمان سنجش این دسته از پذیرفته‌شدگان دانشجوی نوبت دوم تلقی می‌شوند.

مشکل دانشجویان معترض علامه بزودی حل می‌شود

رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعتراض برخی از پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری ۹۱ دانشگاه علامه نسبت به تغییر دوره پذیرش از شبانه به نیمه‌حضوری، گفت: از نظر سازمان سنجش این دسته از پذیرفته‌شدگان دانشجوی نوبت دوم تلقی می‌شوند.

درج دوره شبانه یا نوبت دوم در دفترچه آزمون دکتری

دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،با بیان اینکه این دسته از افراد در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ پذیرفته شدند، اظهارکرد: در زمان پذیرش بر اساس درخواست رسمی دانشگاه در دفترچه آزمون دکتری دوره شبانه یا نوبت دوم درج شده بود و محل تحصیل با توجه به امکانات دانشگاه علامه پردیس نیمه حضوری این دانشگاه ذکر شده بود.

رفع مشکل دانشجویان معترض دانشگاه علامه

وی با تاکید بر اینکه از نظر سازمان سنجش این دسته از پذیرفته‌شدگان دانشجوی نوبت دوم تلقی می‌شوند، اظهارکرد: با توجه به درخواست دانشگاه و تایید شورای گسترش بعد از اینکه دانشجویان در این زمینه درخواست کردند سازمان سنجش مکاتبات لازم را با دانشگاه انجام و سعی کرد این مشکل را حل کند.

درج عنوان نوبت دوم در مدرک فارغ‌التحصیلی‌ این دسته از دانشجویان

وی ادامه داد: همچنین در حال حاضر با معاونت آموزشی وزارت علوم رایزنی خواهیم کرد که در مدرک فارغ‌التحصیلی‌ این دسته از دانشجویان عنوان نوبت دوم درج شود.

خدایی با بیان اینکه این دسته از دانشجویان نسبت به نحوه پرداخت شهریه و نحوه صدور مدرک اعتراض دارند، اظهارکرد: در حال مشورت با معاونت آموزشی وزارت علوم برای حل این مشکل در آینده‌ نزدیک هستیم.

میزان شهریه دانشجویان دوره‌های نوبت دوم و نیمه حضوری

وی در خصوص میزان شهریه دانشجویان دوره‌های نوبت دوم و نیمه حضوری گفت: در مبلغ کلی پرداخت شهریه تفاوتی وجود ندارد و فقط عمده تفاوت در نحوه پرداخت آن می‌باشد.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون