سایت آزمون دکتری ( www. PhD Azmoon.Net ) : رئیس مرکز جذب وزارت علوم از آغاز ثبت نام در فرایند تکمیل ظرفیت هفتمین فراخوان جذب خبر داد و گفت: مهلت تکمیل ظرفیت برای متقاضیان جذب از 15 مهر آغاز خواهد شد.
محمد رضا مردانی درباره آخرین وضعیت هفتمین فراخوان جذب دانشگاههای کشور، گفت: در این دوره از فراخوان، ۳۹۲ دانشگاه حضور دارند که تاکنون ۱۳ هزار نیاز خالص را در سامانه مرکز جذب وزارت علوم بارگذاری کرده اند.
وی افزود: تمامی دانشگاه‌ها در این مرحله می‌توانند نسبت به اعلام نیاز اقدام کنند، اما تنها افرادی می‌توانند اقدام به انتخاب اولویت‌های مرحله تکمیل ظرفیت کنند که در مرحله اول ثبت‌نام کرده‌اند، به عبارت دیگر در این مرحله امکان ثبت‌نام برای متقاضیان جدید وجود ندارد.
وی ادامه داد: همچنین ۲۲ هزار و ۸۷۰ متقاضی برای هفتمین فراخوان جذب ثبت نام و تعیین اولویت کرده اند.
به گفته رئیس مرکز جذب وزارت علوم، هم اکنون این پرونده ها برای بررسی به دانشگاههای کشور ارسال شده است.
مردانی درباره مهلت تکمیل ظرفیت، اظهار داشت: دانشگاهها تا ۱۰ مهر مهلت دارند در فرایند تکمیل ظرفیت شرکت کرده و نسبت به اعلام نیازها اقدام کنند، همچنین تاکنون ۷۸ دانشگاه و موسسه آموزش عالی یک هزار نیاز را بارگذاری کرده اند.

فراخوان جذب هیات علمی مرحله تکمیل ظرفیت

وی درباره آغاز زمان ثبت نام متقاضیان در تکمیل ظرفیت، خاطرنشان کرد: مهلت از ۱۵ مهر آغاز خواهد شد و این مرحله از فراخوان جذب هیات علمی برای جذب در بهمن‌ماه 92 است.

در خصوص جذب هیات علمی بیشتر بدانید:

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون