معاون آموزشی دانشگاه آزاد از آغاز فراخوان دوم جذب هیات علمی سال ۹۳ برای این دانشگاه خبر داد و گفت: داوطلبان تا دو ماه فرصت دارند در این فراخوان شرکت کنند.

دکتر حسین غریبی افزود: فراخوان دوم جذب هیات علمی دانشگاه آزاد برای سال ۱۳۹۳ از تاریخ ۲۰ آذرماه آغاز شده است و به مدت دو ماه فعال است.

وی افزود: این فراخوان به منظور جذب هیات علمی با ظرفیت ۵ هزار نفر برای سال ۹۴ است. در واقع به دلیل اینکه افرادی که در این مدت در فراخوان شرکت می کنند در مدت زمانی حدود ۳ تا ۴ ماه در فرآیند مصاحبه عمومی و علمی قرار می گیرند از همین رو برای سال ۹۴ جذب می شوند.

غریبی خاطرنشان کرد: افرادی که دانشجوی دکتری هستند و امتحان جامع را گذرانده اند و همینطور افرادی که فارغ التحصیلان دکتری هستند، می توانند در این فراخوان شرکت کنند.

وی یادآور شد: در صورتی که ثبت نام کافی باشد فراخوان دوم نداریم اما تجربه ثابت کرده است که پس از پایان ثبت نام و ارزیابی تعداد افراد، فراخوان دوم هم در شهریورماه آینده آغاز می شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: تعداد ظرفیت برای پذیرش در هر سال ۵ هزار نفر تعیین شده است.

فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد | ظرفیت جذب هیات علمی | مهلت ثبت نام جذب هیات علمی | شرایط جذب هیئت علمی | فراخوان دوم جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد ۹۳ – ۹۴