سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد : میزان شهریه دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد بر روی سایت روابط عمومی مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی اینترنتی www.pubr-azmoon.com قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، به پیشنهاد هیئت رئیسه دانشگاه آزاد و تصویب هیئت امنای مرکزی دانشگاه برای رفاه حال دانشجویان و خانواده آنان شهریه تمام دانشجویان اعم از جدید‌الورود و یا شاغل به تحصیل در سال تحصیلی ۹۲_۹۳ تنها سه درصد افزایش می‌یابد.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

بنابراین گزارش، میزان شهریه ثابت هر نیم‌سال تحصیلی برای تمام رشته‌های علوم انسانی ۱۰ میلیون و ۱۰۴ هزار و ۷۱۰ ریال و برای تمام رشته‌های غیرعلوم انسانی ۱۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۸۰۰ ریال است.
این گزارش حاکی است، شهریه متغیر هر واحد درسی در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشگاه آزاد برای دروس نظری ۷۱۳ هزار و ۲۵۰ ریال و برای دروس عملی ۹۶۲ هزار و ۹۵۰ ریال است.

شهریه پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

همچنین شهریه هر واحد درسی پایان‌نامه نیز سه میلیون و ۴۶۹ هزار و ۳۵۰ ریال است.

شایان ذکر است، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و در نیم‌سال اول باید مبلغ ۶۰۰ هزار ریال به عنوان هزینه خدمات آموزشی برای برگزاری مسابقات ورزشی، سمینار‌های منطقه‌ای، دبیرخانه مناطق، تهیه کارت دانشجویی و کمک به صندوق رفاه دانشجویی را به همراه شهریه نیم‌سال اول واریز کنند.

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون