سایت‌‌آزمون‌دکتری‌ ( www.PhdAzmoon.Net ) نتایج آزمون دکتری ۹۴ : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام بیش از ۷۰درصد داوطلبان انتخاب رشته کننده به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه تخصصی، ‌بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و حداکثر در ۵کد رشته محل به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط خبر داد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام بررسی سوابق علمی، آموزشی ۴۰هزارو ۲۸۱داوطلب انتخاب رشته کننده در آزمون دکتری ۹۴ اظهار داشت: از این تعداد داوطلب انتخاب رشته کننده در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۴بیش از ۷۰درصد آن‌ها به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه تخصصی، ‌بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و حداکثر در۵ کد رشته محل به دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط معرفی می‌شوند.

توکلی تصریح کرد: ‌در آزمون دکتری نیمه متمرکز ۱۳۹۴تعداد ۱۶۴هزارو ۵۸۷داوطلب در جلسه آزمون کتبی حاضر بودند. از این تعداد تعداد ۵۶هزار و ۷۴۰داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند و از این تعداد نیز ۴۰ هزار و ۲۸۱ داوطلب یعنی حدود ۷۱درصد آنان نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم انتخاب رشته اینترنتی اقدام کرده‌اند. از این تعداد نیز بیش از ۷۰درصد آنان به عنوان معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه دکتری دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی ذیربط معرفی خواهند شد.

مشاورعالی سازمان سنجش در پایان با اشاره به مهلت ثبت نام این دواطلبان افزود: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده فهرست اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۴ ، بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد و هریک از معرفی شدگان ضرورت دارد بر اساس زمانی مندرج در اطلاعیه‌ای که به همراه فهرست اسامی آنان بر روی سازمان قرار داده می‌شود، با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به شهر مندرج در اطلاعیه برای شرکت در مصاحبه تخصصی و سایر مراحل گزینش به دانشگاه و موسسات آموزش عالی معرفی شده مراجعه کنند.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

شانس قبولی دکتری

شانس قبولی دکتری در دعوت به مصاحبه دکتری دانشگاه ها از آزمون دکتری ۹۴ ۰۵ | اعلام چند برابر ظرفیت دکتری | زمان اعلام نتایج دکتری ۹۴ | قبولی در مصاحبه دکتری نکات مهم سوالات :

مصاحبه دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بیش از ۷۰ درصد انتخاب رشته کنندگان کنکور نیمه متمرکز دکتری ۹۴ به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه تخصصی معرفی می شوند.
دکتر حسین توکلی افزود: از تعداد ۱۶۴ هزار نفر شرکت کننده در آزمون دکتری نیمه متمرکز دکتری سال ۹۴، تعداد ۵۶ هزار و ۷۴۰ مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد مجازین، تعداد ۴۰ هزار و ۲۸۱ داوطلب نسبت به انتخاب رشته اقدام کردند.

زمان اعلام نتایج آزمون دکتری

وی افزود: در حال حاضر از تعداد ۴۰ هزار و ۲۸۱ نفر که نسبت به انتخاب رشته اقدام کردند بیش از ۷۰ درصد به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مصاحبه تخصصی (بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهش) در حداکثر ۵ کدرشته محل به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی معرفی می شوند.

توکلی اظهار داشت: فهرست اسامی معرفی شدگان در روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه بر روی سایت سنجش قرار می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: داوطلبان باید با همراه داشتن مدارک مورد نیاز در مصاحبه تخصصی و گزینش در دانشگاه های معرفی شده، شرکت کنند.

  • مصاحبه دکتری دانشگاه ها