سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری ۹۳ :  کنکور دکتری سال ۹۳ صبح امروز جمعه ۱۶ اسفندماه برگزار شد و دفترچه سوالات آزمون دکتری از ساعت ۱۸ امروز در سامانه سازمان سنجش منتشر می شود.

کنکور دکتری سال ۹۳ دانشگاههای کشور صبح امروز جمعه در سراسر کشور و در یک نوبت صبح با حضور بیش از ۲۴۰ هزار داوطلب برگزار شد

سوالات آزمون دکتری را از این لینک دانلود نمایید:

با اعلام رئیس سازمان سنجش، دفترچه سوالات این آزمون از ساعت ۱۸ امروز به تدریج در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود.

به گفته خدایی، کلید اولیه سوالات نیز ۲۲ اسفند ماه منتشر خواهد شد.

آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ برای پذیرش دانشجو در ۸ گروه آموزشی و ۲۶۷ کد رشته امتحانی با تعداد ۲۴۰ هزار و ۳۶۱ داوطلب که از این تعداد ۱۰۲ هزار و ۲۳۴ نفر زن و ۱۳۸ هزار و ۱۲۷ نفر مرد هستند، در صبح جمعه ۱۶ اسفند سال جاری، در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار شده است.

در این آزمون از تعداد داوطلبان ثبت نام کننده، تعداد ۱۰۵ هزار و ۸۸ نفر در گروه علوم انسانی، ۳۵ هزار و ۱۴۹ نفر در گروه علوم پایه، ۴۶ هزار و ۱۱۰ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۲۲ هزار و ۶۰ نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، ۹ هزار و ۷۸۵ نفر در گروه هنر، تعداد ۳ هزار و ۴۸۷ نفر در گروه علوم پزشکی، ۲ هزار و ۹۲ نفر در گروه دامپزشکی، ۱۶ هزار و ۵۹۰ نفر در گروه زبان ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت کردند.

آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۰ تعداد ۱۳۱ هزار و ۱۴۷ داوطلب، سال ۹۱ تعداد ۱۷۸ هزار و ۴۵۳ داوطلب، سال ۹۲ تعداد ۲۱۷ هزار و ۸۶۶ داوطلب و در آزمون دوره دکتری سال ۹۳ تعداد ۲۴۰ هزار و ۳۶۱ نفر متقاضی شده اند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

سوالات آزمون دکتری ۹۳

سوالات کنکور دکتری ۹۳ و کلید سوالات آزمون دکتری ۹۳ | پاسخ تشریحی سوالات دکتری رشته های مختلف | دانلود سوالات دکتری ۹۳ | پاسخ سوالات زبان دکتری | پاسخ سوالات استعداد تحصیلی دکتری . کلید سوالات دکتری در ” سایت آزمون دکتری ”