سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر امنیت آزمون کارشناسی ارشد 93 ، نگرانی‌ برخی داوطلبان در این باره به دلیل تغییر تاریخ برگزاری آزمون را نادرست خواند.

نتایج کارشناسی ارشد ۹۶ دانشگاه آزاد و سراسری

دکتر حسین توکلی گفت:‌ درپی بارش سنگین برف در برخی استان‌ها ، آزمون سراسری کارشناسی ارشد 93 با یک هفته تاخیر، از چهارشنبه 23 بهمن به مدت سه روز به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ابطال کارت‌های قبلی آزمون ارشد
وی درباره اعتبار کارت داوطلبانی که هفته گذشته از طریق سایت سازمان سنجش تهیه کرده بودند، اظهار کرد: کارت‌هایی که داوطلبان در هفته اخیر از طریق سایت سازمان سنجش برای آزمون به تعویق افتاد دریافت کرده‌اند، از درجه اعتبار ساقط و باطل شده است و براین اساس داوطلبان باید بر اساس اطلاعیه‌ای که روز شنبه از ساعت 14 در سایت سنجش منتشر می‌شود، نسبت به دریافت کارت جدید اقدام کنند.

وی در عین حال با بیان اینکه در کارت‌های جدید حوزه‌ها نیز تغییر کرده است گفت: در کارت‌های جدید داوطلبان حوزه‌های آزمونی جدید نیز مشخص شده است.

سوالات آزمون در قرنطینه کامل است
مشاور عالی سازمان سنجش با رد نگرانی برخی داوطلبان درباره امنیت آزمون و لو رفتن سوالات نیز خاطر نشان کرد: همه تدابیر امنیتی و حفاظتی طبق روال پیش بینی شده و همانند سنوات گذشته اتخاذ و اجرا شده است و داوطلبان از امنیت کامل آزمون اطمینان داشته باشند چرا که سوالات در قرنطینه کامل است.

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

سوالات کارشناسی ارشد ۹۳

داناود رایگان سوالات کارشناسی ارشد ۹۳ همه رشته ها| دانلود سوالات کارشناسی ارشد ۹۳ | داناود سوالات ارشد ۹۳ سراسری | دانلود رایگان سوالات ارشد ۹۳ | دانلود سوالات کنکور سراسری ۹۳ . سوالات دکتری ۹۳ .

زمان اعلام نتایج ارشد ۹۳

آخرین اخبار کارشناسی ارشد ۹۳ : زمان اهلام نتایج ارشد ۹۳ ، شیوه درست انتخاب رشته ارشد ۹۳ ، زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد ۹۳ ( نتایج نهایی ) و نیز منابع ارشد ۹۴ در سایت آزمون دکتری .