سایت آزمون دکتری Phd Azmoon.Net ) جذب اعضای هیئت علمیسامانه ثبت نام هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۴ شروع به کار کرد. معاون آموزشی دانشگاه آزاد از آغاز به کار سامانه جذب هیات علمی جدید خبر داد و گفت: از امروز سامانه جذب اعضای جدید هیات علمی به نشانی http://jazb.iau.ir آغاز به کار کرده و متقاضیان می‌توانند به این سایت مراجعه و ثبت نام کنند.

به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد، حسین غریبی معاون آموزشی دانشگاه آزاد از باز شدن سامانه ثبت نام برای استخدام هیات علمی جدید در این دانشگاه خبر داد و گفت: سامانه ثبت نام برای استخدام هیات علمی جدید در سال جاری از امروز شنبه ۲۲ فروردین آغاز به کار کرده است.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد افزود: فرآیند استخدام اعضای هیات علمی جدید در دانشگاه به دو صورت انجام خواهد شد. در گام نخست اساتید و فارغ التحصیلان دکتری تخصصی می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور آمادگی خود را برای همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کنند و در گام دوم دانشجویانی که امتحان جامع دکتری را داده باشند و از شرایط بسیار خوبی از نظر علمی و فعالیت‌های تحقیقاتی برخوردار باشند، با تایید دانشگاه، بورس شده و به استخدام دانشگاه درخواهند آمد.

وی با تشریح جذب درون سازمانی اعضای هیات علمی نیز گفت: همچنین اعضای هیات علمی که در واحدهای دانشگاهی خود با کمبود دانشجو در رشته تخصصی خود مواجه هستند می‌توانند با مراجعه به این سایت آمادگی‌شان را برای همکاری با واحدهای دیگر در رشته تخصصی خود اعلام کنند.

غریبی تاکید کرد: این فرایند کاملا رقابتی بوده و واحدهای دانشگاهی با بررسی سابقه علمی و تحقیقاتی این اساتید از توان علمی و تحقیقاتی این اساتید بهره خواهند برد.

وی از جذب ۵ هزار نفری هیات علمی جدید در دانشگاه خبر داد و گفت: امسال نیز مانند سال ۹۳ در حدود ۵ هزار نفر عضو هیات علمی به استخدام دانشگاه آزاد در خواهند آمد و هم اکنون نیز سایت ثبت نام به نشانی http://jazb.iau.ir در حال فعالیت است و متقاضیان می‌توانند به آن رجوع کنند.

 

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون

سایت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد

ثبت ‌نام برای جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد در نخستین فراخوان عمومی سال ۹۴ از امروز آغاز می‌شود.
اولین فراخوان عمومی جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۴ از امروز آغاز می‌شود.
به‌گفته صیدی معاون جذب مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد، اعلام نیاز این فراخوان در سه شاخه جذب نخبگان درون سازمانی و برون سازمانی است.
جذب برون سازمانی به‌شیوه معمول از میان متقاضیان واجد شرایط صورت می‌پذیرد.
وی افزود: جذب نخبگان براساس توافق‌نامه دانشگاه آزاد و بنیاد ملی نخبگان در اسرع زمان و حداقل تشریفات به فارغ‌التحصیلان مقطع دکتری که تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان هستند اختصاص دارد.
این افراد طبق قانون استخدامی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اول به‌صورت پیمانی استخدام می‌شوند و حکم پیمانی آنها را هم وزارت علوم صادر می‌کند.
معاون جذب مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد همچنین درباره محدودیت سنی جذب، تأکید کرد: یک‌سری شرایط در جذب وجود دارد که در آئین‌نامه‌های ما وجود دارد که محدودیت سنی هم یکی از این شرایط محسوب می‌شود.
این فراخوان به‌مدت دو هفته ادامه خواهد داشت و متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جذب به‌نشانی http://jazb.iau.ir مراجعه کنند.

سایت جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد

سایت جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد | جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد | سامانه جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد | شرایط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد | استخدام اعضای هیات علمی