سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون دکتری دانشگاه آزاد : رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام زمان مصاحبه دو رشته دکتری تخصصی دانشگاه خبر داد. دکتر ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: زمان مصاحبه دکتری دو رشته شیمی کاربردی و فقه و مبانی حقوق اسلامی اعلام شد، بر این اساس داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه به نشانی www.azmoon.net نسبت به زمان و مکان مصاحبه خود اطلاع کسب کنند.
وی افزود: دعوت شدگان به مصاحبه، باید در زمان‌های تعیین شده به محل انجام مصاحبه رشته‌های مذکور مراجعه کنند، در صورتی که فردی در زمان اعلام مصاحبه خود، حضور نیابد، عملاً غایب محسوب شده و فرصت خود را از دست خواهد داد.
اقبالی در مورد مدارک موردنیاز برای انجام مصاحبه، گفت: مصاحبه شوندگان با آزمون باید همه سوابق علمی اعم از پروژه، مقاله، ترجمه و تالیف خود را به ضمیمه ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد به همراه داشته باشند.
وی در خصوص دعوت شدگان بدون آزمون، اظهارکرد:: این دسته از متقاضیان نیز باید همه سوابق علمی و پژوهشی خود به علاوه مدرک ارشد، ریزنمرات و همچنین تصویر صفحه اول شناسنامه ، پیوست شماره ۳ صفحه ۴۴ دفترچه راهنما و فیش واریزی را به همراه داشته باشند.
اقبالی در پایان توصیه کرد: متقاضیان اگر با سؤال یا ابهامی مواجه شدند، می‌توانند از طریق سایت www.pubr-azmoon.com سؤال خود را مطرح یا به آدرس porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون