سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) دکتری دانشگاه آزاد 92 :رییس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات خوزستان از آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان دوره‌های کاشناسی‌ ارشد و دکتری این واحد از فردا دوشنبه 18 شهریور ماه خبر داد.

زمان ثبت‌ نام دکتری و ارشد دانشگاه آزاد علوم ‌و تحقیقات خوزستان

شهرام لک اظهارکرد: ثبت‌نام از ورودی‌های جدید در مقطع دکتری ، روز دوشنبه 18 شهریورماه از ساعت هشت تا 17 با مراجعه حضوری به محل دانشگاه و ارائه مدارک لازم انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره‌های کارشناسی‌ ارشد تا روز چهارشنبه 20 شهریور ماه ادامه دارد، اظهارکرد: مدارک لازم جهت ثبت‌نام شامل ارائه اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی، 6 قطعه عکس برای داوطلبان عادی و 12 قطعه برای مشمولین، اصل تصویر و مدرک دوره پایه، ریزنمرات دوره پایه و فیش پرداختی به مبلغ شهریه ثابت مصوب هر رشته است.
رییس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات خوزستان ادامه‌ داد: در صورتی که پذیرفته‌شدگان در زمان تعیین‌شده، امکان حضور و ارائه مدارک خود جهت ثبت‌نام را نداشته باشند، ثبت‌نام از این دسته از افراد در روز پنج‌شنبه 21 شهریورماه انجام می‌شود، اما ثبت‌نام از روز شنبه به بعد مشمول ضوابط ثبت‌نام با تأخیر خواهد شد و معمولاً با اخذ 10 هزار تومان و اخذ تعهد انجام می‌شود.

نتایج نهایی دکتری دانشگاه آزاد ۹۲

لک همچنین درباره افرادی که هنوز اصل مدرک پایه خود را از دانشگاه دریافت نکرده‌اند، گفت: در صورت عدم دریافت اصل مدرک تحصیلی دوره پایه، پذیرفته‌شدگان باید اصل گواهینامه انشایی از دانشگاه محل فراغت با ذکر تاریخ فراغت از تحصیل و معدل کل خود ارائه کنند.
وی تصریح کرد: همچنین افرادی که به هر دلیل در مدارک لازم جهت ثبت‌نام، نقص داشته باشند ملزم به ارائه تعهد مالی به‌ صورت چک و سفته به میزان مبلغ انصراف از تحصیل(شهریه دوره) هستند و باید حداکثر تا پایان نیم‌سال نخست مدارک خود را تکمیل کنند.
رییس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات خوزستان با اشاره به فعال بودن ۳۹ رشته در مقطع کارشناسی‌ارشد و پنج رشته در مقطع دکتری در این دانشگاه، خاطرنشان کرد: ممکن است با توجه به ظرفیت ورودی و پذیرش امسال دانشگاه، آغاز تحصیل نیمی از ورودی‌های جدید از نیم‌سال بهمن‌ماه باشد که در این صورت شهریه پرداختی در زمان ثبت‌نام به‌ عنوان شهریه ثابت نیمسال بهمن‌ماه منظور خواهد شد.
وی با بیان این‌که هنوز آماری از ورودی‌های جدید دانشگاه موجود نیست، تصریح کرد: به طور متوسط پذیرش در هر رشته مقطع کارشناسی ارشد 25 تا 30 نفر و در مقطع دکتری پنج نفر است و در مجموع میزان ورودی جدید بین 1000 تا 1100 نفر پیش‌بینی می‌شود.

شهریه دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد در سال ۹۲

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه پی اچ دی آزمون