سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۵ : زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۵ پس از اعلام نتایج نهایی و مشخص شدن ظرفیت های خالی پس از ثبت نام داوطلبان در دانشگاه ها در نیمه اول مهرماه اعلام خواهد شد.
گفتنی است در سال گذشته :  معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام کرد که تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از پایان هفته جاری، ساعت ۱۴ شنبه ۱۰ مهرماه آغاز می شود.
مهلت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۵ تا روز سه‌شنبه ۱۳ مهرماه است.
مجتبی علوی فاضل در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در حال آماده سازی لیست رشته محلهایی است که می توانند بار دیگر در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو بپذیرند.
از این رو می توانید ایمیل خود را مشترک خبرنامه آزمون کارشناسی ارشد نمایید ( چگونه اخبار دکتری را در ایمیل شخصی خود دریافت کنیم؟ ) تا آخرین اخبار، اطلاعیه ها و تغییرات برای شما داوطلب گرامی ارسال شود.

کنکور ارشد آزاد و سراسری ۹۶ ادغام شد زمان ثبت نام و برگزاری آزمون

لینک اخبار مرحله قبلی تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد :

وی ادامه داد: در پایان هفته جاری  از دوشنبه ۶مهرماه تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در سامانه مرکز آزمون آغاز می شود.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد همچنین درباره شروع ثبت نام در دوره دکتری پژوهش محور، گفت: فراخوان پذیرش در دوره پژوهش محور دانشگاه آزاد از سه شنبه هفته جاری در سامانه های www.azmoon.org و www.azmoon.net آغاز می شود و به مدت دو هفته ادامه دارد.

علوی فاضل افزود: پس از ثبت نام، طرحهای پیشنهادی ارائه شده بررسی و داوری می شود، همچنین از داوطلبان به منظور اعلام نتایج نهایی، یک مصاحبه به عمل می آید.

 

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون

تکمیل ظرفیت ارشد آزاد ۹۵

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت ارشد آزاد – تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد مهرماه ۹۵ – شیوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد ۹۵ – مهلت تکمیل ظرفیت ارشد آزاد .