مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ :مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام داوطلبان مجاز در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ نیمه متمرکز به مدت دو روز و تا پایان روز دوشنبه ۲۴ سه شنبه ۲۵ مهرماه خبر داد.

پذیرش تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱

حسین توکلی روز یکشنبه با بیان اینکه یک هزار و ۶۰۳ نفر در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ پذیرفته می شوند، اظهار داشت: آن دسته از داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی در یکی از کدرشته محل های تحصیلی آزمون دکتری ۹۱ اعلام شده است حق شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ را ندارند.

نحوه تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱

وی افزود: آن گروه از شرکت کنندگان آزمون دکتری ۹۱ که با توجه به کارنامه نتایج اولیه دارای نمره کل مثبت( بزرگتر یا مساوی یک) هستند مجاز به انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ خواهند بود.

هزینه ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱

مشاورعالی سازمان سنجش از داوطلبانی که مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱ خواست با توجه به اطلاعیه های ثبت نام تا پایان روز دوشنبه ۲۴ مهرماه ۹۱ با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش نسبت به واریز مبلغ ۲۸ هزار ریال از طریق سیستم پرداخت اینترنتی اقدام و حداکثر پنج کدرشته محل را مطابق رشته امتحانی خود انتخاب کنند.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری ۹۱

وی یادآور شد: جدول فهرست کدرشته محل های مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱ ، همزمان با آغاز فرایند انتخاب رشته داوطلبان مجاز در سایت سازمان سنجش فعال شده است و داوطلبان می توانند با استفاده از این فهرست، رشته های انتخابی خود را در فرم انتخاب رشته درج کنند.
به گفته توکلی، گزینش نهایی در هریک از کدرشته های تحصیلی اعلام شده در این اطلاعیه، مطابق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (شماره ۲) آزمون دکتری و اطلاعیه های قبلی آن انجام خواهد شد.

پذیرش دانشجوی دکتری ۹۱

وی یادآورشد: نیمسال پذیرش دانشجوی دکتری ۹۱ در هریک از کدرشته محل های مندرج در اطلاعیه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری ۹۱، متناسب با امکانات و نظر دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی، در اولین ترم تحصیلی که امکان پذیرش دانشجو در آن دانشگاهها وجود داشته باشد صورت خواهد گرفت.

سایت آزمون دکتری : www.PhdAzmoon.Net

 • حمایت از پایان نامه های دکتری دانشگاههای خوزستان | PhD

  http://www.phdl.net/download_1995.html

 • رشته دکتری معماری اسلامی دانشگاه هنر اسلامی تبریز | PhD

  http://www.phdl.net/download_1992.html

 • دانشجوی دکتری پژوهش محور دانشگاه علوم پزشکی ایلام | PhD

  http://www.phdl.net/download_1989.html

 • سربازی دانشجویان دکتری در دانشگاه تهران | PhD

  http://www.phdl.net/download_1986.html

 • اخبار و شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه های سراسری و دولتی

  http://phdtest.ir/1391/03/پذیرش-دکتری-بدون-آزمون/