سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در روزهای چهارشنبه 23، پنجشنبه 24 و جمعه 25 بهمن ماه از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش درباره نحوه دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون در ساعت 14 امروز شنبه 19 بهمن خبر داد.
دکتر حسین توکلی افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ در ۱۳۶ کد رشته در صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه ۲۳، پنجشنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ بهمن ماه در ۶۲ شهرستان مختلف برگزار می شود.

کنکور ارشد آزاد و سراسری ۹۶ ادغام شد زمان ثبت نام و برگزاری آزمون

سوالات کارشناسی ارشد ۹۳ دانلود سوالات ارشد ۹۳ همه رشته ها کاملا رایگان

وی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش درباره نحوه برگزاری، برنامه زمانی و نحوه دریافت پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۴ به بعد امروز شنبه ۱۹ بهمن منتشر خواهد شد.

توکلی یادآور شد: داوطلبان توجه داشته باشند که پرینت کارت ورود به جلسه ای که پیش از این دریافت کرده بودند باطل است و ضرورت دارد کلیه داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش در زمان مقرر نسبت به دریافت کارت جدید آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: آدرس محل برگزاری آزمون برای هر یک از داوطلبان ذیل کارت جدید درج شده است و هر داوطلب بر اساس مشخصاتی که در کارت جدید درج شده است در آزمون شرکت می کند.

به دلیل شرایط جوی و بارش برف و همچنین وضعیت نامساعد بسیاری از شهرهای محل آزمون، آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۳ که قرار بود در روزهای ۱۶ تا ۱۸ بهمن برگزار شود با یک هفته تعویق به روزهای ۲۳ تا ۲۵ بهمن موکول شد.

بیش از ۹۵۰ هزار داوطلب در این دوره از آزمون کارشناسی ارشد شرکت می کنند.

پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net

عضویت در خبرنامه  پی اچ دی آزمون