سایت آزمون دکتری ‌( www.PhdAzmoon.Net ) – تهران – رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۵ : رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت، ثبت نام رشته های بدون آزمون نیمسال اول ۹۶ – ۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی از امروز(سه شنبه) آغاز می شود. جزئیات ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۵ را بخوانید.

رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور 95 ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 95 96

به گزارش پی اچ دی آزمون از دانشگاه آزاد اسلامی، بهروز دانشیان افزود: کلیه متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد شامل کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از ساعت ۱۶ امروز با مراجعه به سایت این مرکز به نشانی­­ www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۵ را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته / محل اقدام کنند.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۵

وی ادامه داد: داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز کرده اند باید با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود پس از ۴۸ ساعت به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه کنند. زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول ۹۶ – ۹۵ است.

مدرک فارغ التحصیلان رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۵

دانشیان با تاکید بر عدم وجود تفاوتی میان مدرک فارغ التحصیلان رشته های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و حتی عدم درج واژه با آزمون وبدون آزمون در مدرک آنان گفت: اکنون بیش از ۹۰ درصد از رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بدون آزمون است و تنها در مورد تعداد معدودی از رشته / محل های مقطع کارشناسی غیر پزشکی و رشته های گروه علوم پزشکی پذیرش به صورت با آزمون صورت می پذیرد.

ویرایش ثبت نام رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۵

وی با بیان اینکه امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی در رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۵ وجود ندارد، اظهار داشت: داوطلبان قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند زیرا امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام کنند.